A4 kağıdı paketleme işi, ayda 1400 TL ek gelir

Evde yapılabilecek ek işler arasında yeni bir ilanı size tanıtmak istiyorum. A4 kağıdı paketleme işi ile sizde evde paketleme işlerinden kazanç elde edebilirsiniz. Eve a4 kağıdı paketleme işi ile aylık olarak 1400 TL ek kazanç elde edebileceksiniz. Hemen çok fazla lafı uzatmadan a4 kağıdı paketleme işi nasıl yapılır ve nereye başvuru yapılır sizleri bilgilendirmek istiyorum.

A4 kağıdı paketleme işi, ayda 1400 TL ek gelir

Bu ilan altından yapacağınız başvuru sayesinde size ulaşacak olan firmalar ile anlaşma yaptığınızda firma sizlere 100 er olarak paketlenmemiş a4 dosyaları ulaştırmaktadır. Bunların yanında birde 100 erli paketleme yapacağınız kutularını sizlere göndermektedir. Firmanın sizden istediği bu a4 leri 100 erli olarak kutularına koyup paketlemeniz olacaktır. Yapacağınız adetli işlemlerde aylık olarak 1400 TL gibi bir ek gelire sahip olabiliyorsunuz.

Evde a4 kağıdı paketleme işi başvurusu hakkında

Değerli takipçilerim aşağıda bulunan başvuru gönder formunu doldurup göndermeniz bu ek işe yapacağınız ilk hedefiniz olsun. Sonrasında sesinizi evlere ek iş veren firmalar duyacaktır. Ve yazmış olduğunuz mail adresinizden sizlere ulaşım yaparak sizinle anlaşacaktır.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 413 Comments

 • merhaba ben merkezde oturuyorum A4 kağıdı paketleme işini istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Sakarya da oturuyorum ek ise ihtiyacim.var donus yaparsaniz sevinirim

 • Adim nursena, istanbul tuzlada yaşıyorum 18 yaşında öğrenciyim, üniversiteye başlayacağım. Evde tek çalışan ben varım ve ek bir işe ihtiyacim var

 • Ben İstanbul ümraniyede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın teşekkür ederim

 • Sakarya/erenlerde yaşıyorum, ek gelire ihtiyacımız var. 3 kişi olarak çalışabiliriz. Disiplinli, düzenli ve temiz çalışırız.

 • Sevgi melisa Filiz

  (29 Ağustos 2020 - 23:08)

  Sakarya/akyazı /kuzuluk

 • Afyonkarahisar da yaşıyor um acil ek ise ihtiyacim var

 • Sakarya lütfen evde paketleme işi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir