Amigurumi Satın Alan Yerler

Günümüzde ek gelir sağlama imkânı olan işlerden olan amigurumi yani örgü bebek yapımı özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerle oldukça ilgi görüyor. Evde basit malzemelerle yapılacak bir iş olan amigurumiler sayesinde satış yapılarak gelir elde etmek mümkün. Özellikle örgü işlerine eli yatkın olanlar için kadın ve erkek fark etmeden hemen herkesin yapabileceği bir ek gelir kapısı. Bu sebeple amigurumi iş ilanları oldukça yaygın ve ilgi görüyor.

Amigurumi Nedir? Nasıl Yapılır?

Örgü sanatı içerisinde oyuncak örme işlemine amigurumi sanatı adı veriliyor. Büyüklerimizin kazak, yelek, çorap ve atkı gibi giysileri örmesi gibi günümüzde de bir hobi olarak ve buna bağlı olarak birçok kişi için ek gelir kapısı olarak görülen amigurumi işi kalın ve yumuşak ip ve elyaf kumaşla yapılan oldukça zevkli ve kolay bir iş. El çabukluğu kazanıldığında örmesi daha da zevkli hale gelen amigurumi için el emeği göz nuru yakıştırması yapılabilir.

Önce dış kısmı örülen oyuncakların örme işlemi tamamlandıktan sonra örülen oyuncağın işi silikon tarzı bir malzemeyle doldurulur. Doldurma işleminden sonra içinin donması için beklemeye bırakılan oyuncakların süslenmesinde de farklı malzemeler kullanılıyor. Daha çok amigurumi iş ilanları takibi yapan kişilerin ilgisini çeken oyuncak örme sanatı zengin bir modelleme ile oldukça çeşitlendirilebiliyor.

Amigurumi Fiyat Hesaplama

Örgü işleriyle ilgilenenlerin vazgeçilmezi olan amigurumi, son zamanlarda popüler olması nedeniyle satışları da gayet iyi. Bu işte profesyonel, orta ve amatör seviyede olanların kazandıkları miktar değişiklik gösterebiliyor. İşte amigurumi bebek fiyat hesaplama tablosu

amigurumi fiyatları
Amigurumi fiyat hesaplama

Amigurumi Satın Alan Yerler

Özellikle kendi asıl işlerinin yanında ek gelir elde etmek isteyenlerin veya ev hanımlarının oldukça ilgi gösterdiği amigurumi yapımı için basit malzemeler kullanılıyor. Yani amigurumi yapmanın maliyeti oldukça düşük. Ancak el emeği çekildiği için bu işle meşgul olanlara ciddi bir ek gelir sağlayabiliyor. Üretilen amigurumiler bu ürünlerin meraklıları tarafından hemen satın alınabiliyor ayrıca güzel bir hediyelik eşya olarak hediyelik eşya satan dükkanlara da pazarlanabiliyor.

Bütün bunlar göz önüne alındığında ek gelir olarak amigurumi işiyle uğraşan ve bu işten keyif alan kişiler ürettikleri ürünleri sosyal medya üzerinden ve özellikle Instagram üzerinden pazarlayabileceği gibi semt pazarlarında, sosyete pazarlarında bu tarz oyuncakları satan kişilere de bu ürünleri satabilirler. Amigurumi satın alan yerlere gelecek olursak, hediyelik eşya satan dükkanlar ile tuhafiyeler bu tarz ürünleri satın alarak ticaretini yapabiliyorlar. Hatta bazı firmalar bu tarz ürünleri toptan satın alarak yurt dışı amigurumi ihracatı bile yapabiliyorlar. Bu tarz kişilere ulaşmak için de internet üzerinden amigurumi iş ilanları takip edilmelidir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 1 Comment

  • MErhaba iyi guler ben mersinde ikamet etmekteyim 30 yaşinda ev hanimiyim no 05526191356
    amigurumi bebek hayvan figurlerini de çizgi dizi figirerini de olmak ozere anahtarlik yapiyorum buyuk bebekler de yapiyorum sütaş buzuğu olmak uzere her seyi yapiyorum bununla ilgili yardim alabilirmiyim Geri donuş saglarsaniz cok sevinirim ilginiz icin simdiden tesekkurler iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir