Bayanlar için Evde Ek İş Fikirleri

Bayanların yapabileceği işler günümüzde artmaya devam etmektedir. Evden gelir elde etmek isteyenler hakkında sunduğumuz diğer paylaşımları da takip ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bayanlar için evde ek iş fikirleri konusunda paylaşacağımız tüm bilgiler, şu an için güncel olarak tercih edilen iş fikirleridir.

Bayanlar Hangi Ek İşleri Yapabilir?

Evde çalışmanın birçok avantajı olduğu biliniyor. Elbette çalışma hayatının zor olması özellikle de çocuklu annelerin yapacağı işleri kısıtlayabiliyor. Fakat evden yapacağınız işler sayesinde bütçenize katkıda bulunabileceğinizi unutmayın. Bu anlamda bayanların yapabileceği ek iş fikirlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İçerik hazırlamak
  • Editörlük yapmak
  • Evden paketleme işleri
  • Katalog satışı yapmak
  • Hediyelik yapımı
  • Saç tokası yapmak
  • Çocuk bakıcılığı

Sıralanan bu işler son zamanların en popüler fikirleri arasındadır. Elbette iş ilanlarında çok daha farklı alternatiflerin olduğu unutulmamalıdır.

Ek İş Yapmak Ne Kadar Kazandırır?

Bu sorunun yanıtı tamamen yapacağınız işe göre değişmektedir. Örneğin, evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazananlar aylık 2000 TL’ye kadar gelir elde edebilir. Ancak katalog satışı ya da paketleme işlerinde genelde 500 TL’den 1000 TL’ye kadar gelir sağlanabiliyor. Yapılacak işe göre değişen bu süreç hakkında ilgi duyduğunuz alanlarda aksiyon almanız çok daha mantıklı olacaktır.

Günümüzde bayanlar için evde ek iş fikirleri artmaya devam etmektedir. Firmalar paketleme işleri için genelde bayanların çalışmasını destekliyor. Ek olarak sitemizdeki ilan panosunu doldurmanız da ek iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. Çünkü firmalar artık siteler üzerinden istihdam çalışmalarını sürdürebilmektedir. Bu nedenle bilgilerinizi paylaşarak ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu sayede kazandıran iş fikirleriyle ilgili daha güzel kazançlar elde etmeniz mümkün olacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 12 Comments

  • Evde iş istiyorum

  • Adana seyhanda oturuyorum eşim işsiz 3 tane çocugum var evim kira lütfen paketlemede olur tesbih işide olur evde yapa bilinecek işleri yaparım lütfen yardım edin iş istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir