Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu nereye yapılır merak edilen sorulardan biri. Bunun için Bursa Şehir Hastanesi personel alımı ilanlarını takip edip, iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

Ülkemizde bildiği üzere sağlık sistemine büyük önem veriliyor ve gün geçtikçe de sağlık sektörüne yatırımlar artıyor.
Türkiye, gerek Avrupa gerek dünya genelinde sağlık konusundaki öncü ülkelerden. Kamu hastaneleri ve özel hastaneler, hastalarına üst düzey bir dikkatle hizmet sağlıyor. Kamu ve özel hastanelerin yükünü azaltmak için ülkemizde şehir hastaneleri yapılmaya başlandı. Bu şehir hastaneleri sağlık konusunda ileri seviyede olduğu gibi konforları da 5 yıldızlı otelleri aratmayan cinsten.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2020

Türkiye’de 202 yılına kadar toplam 18 tane şehir hastanesi yapılacak ve bunların 11’i hizmete açılmış durumda. Bursa’da şehir hastanesi yapılacak illerimizden birisi. Bursa Şehir Hastanesi son derece konforlu içinde yok yok denilecek cinsten. Bursa’da yapılacak bu hastane tam 1355 yataklı olacak. Sadece Bursa’ya değil, çevre illerdeki vatandaşlara da hizmet edecek. Bursa’da açılacak hastane bu kadar büyük olunca ilk akla gelen de iş ilanları oluyor. Bir çok kişi Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları hakkında araştırma yapıyor. Bunun sebebi ise bu güzel hastanede görev almak. Kimileri işsiz olduğundan dolayı iş ararken, kimleri de kariyerini yükseltmek için şehir hastanelerinde görev almak istiyor.

Bursa Şehir Hastanesi personel alımı ilanları için pek çok kişi başvuru yapıyor. Şu anda ilan sitesinde yer alan bilgilere göre hastanedeki açık pozisyonlar; Laboratuvar Sorumlu Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Depo-Lojistik Sorumlusu ve İdari İşler Sorumlusu şeklindedir. İlerleyen günlerde de diğer pozisyonlar için de ilan verilmesi bekleniyor.

Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu formunu doldurarak adınızı listeye yazdırabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’nin sağlık alanında öncü ülkelerden olduğu biliniyor. Ülkemiz kendisini bu sektörde daha ileri seviyelere çıkarmak için şehir hastaneleri açmaya başladı. Yapılan bu üst düzey hastaneler, dünya genelinde en iyi hastaneler sıralamasının içinde. Açılan 11 şehir hastanesi, her türlü hizmeti verdiği gibi çalışanları canla başla mücadele veriyor.

Bursa Şehir Hastanesi personel alımı ve iş ilanları noktasında, Rönesans Holding tarafından kamu özel iş birliğiyle yapıldı. Hastanede açık pozisyonlar (Laboratuvar Teknikeri, Depo-Lojistik ve İdari İşler Sorumlusu) kariyer.net adlı internet sitesi üzerinden yapılıyor. Aşağıya iş başvurusu yapacağınız linki bırakıyoruz. Doktor ve hemşire gibi personeller Sağlık Bakanlığı tarafından atanacaktır.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu İçin TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı İŞKUR

Bursa’da yapılan bu devasa hastane fazlasıyla büyük olduğu için personel alımı da bir o kadar fazla olacaktır. Bu da binlerce kişiye istihdam kapısı oluyor demek. Yapımı biten şehir hastanelerinde personel/işçi alımları başladı, iş başvurularında yoğun talepler oluşuyor. Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusunu İŞKUR üzerinden de yapabilirsiniz. Tabii açık pozisyon varsa. Yukarıda da belirttik yeni belirtmekte fayda var. Eğer ebe, hemşire, doktor gibi alanlarda iş bakıyorsanız bunlar KPSS atamalarıyla yapılıyor. İŞKUR üzerinden KPSS şartı aranmayan alanlar için başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR’un resmi sayfasına sürekli olarak bakmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü şu anda açık pozisyon olmasa bile ilerleyen günlerde olabilir, bu fırsatları kaçırmamanızı istemeyiz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir