Defacto İş Başvurusu 2020

Defacto İş Başvurusu Nasıl Yapılır

DeFacto iş başvurusu 2020 hakkında bilgiler…

Ülkemizde giyim sektörünün öncü şirketlerinden biri olan DeFacto gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Binlerce çalışanıyla Türkiye’ye büyük oranda istihtam sağlayan firmalardan biri. DeFacto, 30 ülkede şubesi, 500’den fazla mağazası, 14.000’dan fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Şirket büyük olunca DeFacto iş başvurusu yapanlar da fazla oluyor. Defacto iş ilanlarına baktığınız zaman kasiyer, satış danışmanı, mağaza personeli ve depo sorumlusu başta olmak üzere pek çok ilan göreceksiniz.

DeFacto İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

DeFacto, yüzlerce çalışanıyla Türkiye’ye ve bir çok ülkeye hizmet vermekte. Gün geçtikçe daha fazla büyüme kat eden bu şirket ülke ekonomisine de katkıda bulunduğu gibi istihdam da sağlamakta. Profesyonel çalışanlarıyla halka hizmet vermekten memnuniyet duyan bu firma, bu sektörde büyük tecrübelere sahip. Tüm kıyafetlerindeki tasarım ve ince detaylar DeFacto’yu diğer firmalardan farklı kılıyor. Peki DeFacto iş başvurusu nasıl yapılır?

Öncelikle ilk yapmanız gereken şey kendinize güzel bir CV hazırlamak olmalıdır. Her işte olduğu gibi CV büyük önem arz ediyor. Bunun sebebi ise iş verenler daha doğrusu şirketin insan kaynakları bölümü, bu CV’ler aracılığıyla işe alınacak personelin iş tecrübesine bakıyor. Daha önce hangi firmalarda çalışmış, kaç sene çalışmış, hangi özelliklere sahip vs. sorulara cevap almak için sizin CV’nize bakıp hakkınızda bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar.

Daha sonra hazırladığınız bu detaylı CV ile DeFacto iş başvurusu yapabilirsiniz. Popüler iş ilanı siteleri olan kariyer.net ve yenibiris.com üzerinden DeFacto’ya başvuru yapabilirsiniz. Açık pozisyonlar oldukça DeFacto eleman, personel alımı yapmaktadır.

Diğer bir seçeceğiniz ise mağaza üzerinden başvuru yapmaktır. Evinize yakın olan ya da açık pozisyon olduğunu düşündüğünüz bir mağazaya giderek iş aradığınızı ve başvuru formu doldurmak istediğinizi söyleyin, oradaki çalışan personeller size severek yardımcı olacaktır. Formu teslim ettikten sonra artık bekleme sürecine geçeceksiniz, müsait pozisyon olduğunda DeFacto yetkilileri sizinle iletişime geçiyor. Genellikle eleman aradıkları dönem yaz dönemi oluyor. Çünkü iş yoğunluğu yaz aylarında arttığı için sizi yazın çağırabilirler. Not: DeFacto iş başvuru formu doldurmaya giderken vesikalık fotoğrafınızı götürmeyi unutmayın. Ayrıca İstanbul’da Marmara Park ve Forum İstanbul Defacto iş başvurusu oldukça fazla yapılıyor.

Ankara Defacto iş başvuru yap
İstanbul Defacto iş başvuru yap
İzmir Defacto iş başvuru yap
Antalya Defacto iş başvuru yap

Ülkemizde bir çok şehirde mağazası bulunan DeFacto içinde bulunduğu şartlara göre eleman aramaktadır. Yukarıda da saydığımız büyükşehirlerimizde eleman alımı diğer şehirlere nazaran daha yüksek olduğunu belirtmek lazım.

DeFacto çalışma saatleri

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de DeFacto çalışma saatleri ve maaşları. Bu firma genelde AVM’lerde bulunduğundan dolayı çalışma saatleri de doğal olarak AVM’lerinde açılış/kapanış saatlerine göre belirleniyor. Yani DeFacto çalışma saatleri 09:00 ile 22:00 arasında.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir