Dekoratif vazo işiyle para kazanmak, Dekoratif vazo işi

Yaşam alanlarında dekorasyon ürünlerinin önemi büyüktür. Pek çok kişi bulundukları ortama daha güzel bir görünüm katmak ya da kendi tasarladığı ev eşyalarını kullanarak yaratıcı fikirleri ortaya çıkarmak ister. Haliyle dekoratif vazo işiyle para kazanmak konusunda girişimlerinizi yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Dekoratif Vazo Nasıl Yapılır?

Tasarımlar için kullanmak istediğiniz genel ekipmanları bijuteri mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bu konuda toplu alımlar gerçekleştirmeniz daha uygun olacaktır. Kişisel el becerinizi konuşturarak hazırlayacağınız vazoları başlangıçta sosyal medya üzerinden pazarlamaya başlayabilirsiniz.

Dekoratif vazolar daha çok cam şişeler kullanılarak yapılır. Ayrıca boyama işleminden geçireceğiniz vazoların çok daha güzel bir görünüme ulaşacağını unutmayın. Tasarım konusunda zamanla kendinizi geliştirerek önce bulunduğunuz bölgede daha sonra ise farklı bölgelerden sipariş alabilirsiniz.

Dekoratif Vazo İşi Ne Kadar Kazandırır?

Aslında bu işe başlamadan önce biraz sermayenizin olması gerekiyor. Çünkü cam şişe, boyalar ve buna benzer ürünleri alırken harcama yapmanız gerekecektir. Ancak bir süre sonra siparişlerinizin çoğalmasıyla birlikte aylık kazancınız artmaya başlayacaktır.

Güzel bir dekoratif vazonun maliyeti 10-20 TL arasında değişebilir. Satış işlemlerinde ise kargo hariç 40-50 TL arasında siparişlerinizi karşılayabilir ve her vazodan 20 TL kar elde edebilirsiniz. Elbette vazoların şekli ve kullanılan malzemeler, fiyatın da değişmesini sağlayacaktır.

Dekoratif Vazo Kaç Saatte Yapılır?

Tasarım işlemleri genelde 30 dakikada bitmektedir. El becerinize göre bu süre değişebilir. Ayrıntılı bir tasarım işleminde 1 saate kadar emek verebilirsiniz. Günde ortalama 5 saat harcayarak 2 ya da 3 vazo üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanların rağbet gören ek iş fikri olan dekoratif vazo işiyle para kazanmak için satış platformlarda sanal dükkan açabilirsiniz. Ya da İnstagram üzerinden sadece bu işe özel bir sayfa açarak reklamınızı yapabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2 Comments

  • MERSİN/TOROSLARDA İKAMET EDİYORUM EVDE VAZO SÜSLEME İŞİNİ YAPMAK İSTİYORUM.

  • Mersin Silifke’de yaşıyorum.evden verilen paketleme,montaj,süsleme vb tüm işleri yapabilirim.işe çok ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir