Dijital Ek İş Fikirleri

Dijital alanda meslek edinme fikirleri günümüzün en faal meslek alanları arasında yer alır dijital bir işe sahip olmak demek günün her saati çalışma imkânını sunması anlamına gelmektedir. Herhangi bir açılma ve kapanma saatine gerek duymayan bu iş kolunda kişiler kendi çalışma saatlerini kendileri oluşturur. Bu nedenle belirli kalıplarda çalışmayı sevmeyen insanların tercihi dijital iş fırsatlarından yana olur. Özellikle de akıllı bir çalışma sistemine sahip olan insanlar başladıkları işleri zamanla büyüterek oldukça kapsamlı iş imkânına sahip olurlar. Oldukça geniş bir dünya olan dijital dünya, çalışmak isteyenlere birçok fırsat sunar. Birçok olumlu ve güzel örneğini bulmanın mümkün olduğu dijital meslekler, günümüzde sıkça tercih edilen bir alan olma yolunda ilerlemektedir. Haliyle dijital ek iş fikirleri son zamanların vazgeçilemez meslekleri arasında yerini almaktadır.

Blog Yazarlığı Yapmak

Dijital anlamda yapılması düşünülecek en mantıklı islerden bir tanesi blog yazarlığıdır. Dil bilgisine ve yazım kabiliyetine güvenen insanlar tercih ettikleri bir isim ile kendilerine özgü bir blog oluşturur. Bu bloğu her geçen gün yazdıkları yeni içerikler ile zenginleştirerek bunları ziyaretçileri ve kullanıcıları ile paylaşır. Düzenli paylaşım ile oldukça ilerleme sağlanabilecek bir dijital iş fırsatıdır. Sürekli bir kullanıcıya sahip olduktan sonra artık gelen kazanç da oldukça büyük rakamlara ulaşır.

Satış Ortaklıkları Oluşturmak

Satış ortaklığı alanında yapılacak iş oldukça kolaydır. Bunun için belirli bir kitleye sahip olunursa, bu çalışmaların daha başarılı geçmesini sağlar. Satış ortaklığında satıcı firma üzerinden irtibata geçilerek ürünler hakkında bilgi ve link alınır. Bu ürünlerin kişilerin kendi siteleri üzerinde reklam yapılması istenmektedir.  Satış ortaklığı düşünen kişiler kendi sitelerinde bu ürünlere yer vererek, ait ürünler de gerçekleştirdikleri her satışta firmadan pay alırlar. Bu noktada firmaların urun reklamına izin verirken dikkat ettikleri tek nokta reklam yapılacak sitenin kullanıcı acısından ne kadar kapasitesinin olduğudur.

E-Ticaret Sitesine Sahip Olmak

Ticaretle uğraşan kişilerin şu an internette en kazançlı gördükleri iş e ticaret sistemleridir. Internet üzerinden kurulacak bir e ticaret sitesi ile tüm dünyaya ulaşmaktır. Ve oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olmak mümkün olur.

Sitemizde her içeriğin sonunda yer alan ilan panosuna daha fazla beklemeden yorum bırakmanızı öneriyoruz. Çünkü firmalar bu yorumlardan çok sayıda istihdam amaçlı girişimcilere ulaşmaya devam etmektedir. Gerek dijital ek iş fikirleri gerekse diğer konularda bu fırsatlardan yararlanmanız, aile bütçesine katkıda bulunmak adına önemlidir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 5 Comments

  • Merhaba toroslar mersinde oturuyorum evde 4 kişiyiz bu işi yapmayı çok istiyoruz bize yardımcı olabilirmisiniz

  • İzmir Gaziemir

  • İzmir Gaziemir evde dikiş dikmek istiyor

  • Gaziantep dikiş işi almak istiyorum

  • Mersinde oturuyrm, işimde çok titiz ve hızlıyımdır, çocuklarım olduğu icin disarida calisma imkanim yok, her türlü paketleme isi yapabilirm, ayrica katalog isi yapıp, instgram uzerinden de calisiyrm, acil dönüş yapılırsa çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir