Dosya paketleme işi ile Evde Ek Gelir elde edebilirsiniz

Evde paketleme işi arasında en çok tercih edilen dosya paketleme işi ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Dosya paketleme işi ile haftalık ya da aylık olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde dosya paketleme işini nasıl yapar ve nasıl bu işi alabilirim diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Son zamanların en trend iş meslek dallarında görünen evde paketleme işi hemen hemen durumu iyi olmayan kişilere hitap ediyor ve onları memnun bırakabiliyor. Sitemiz üzerinden sizde pek çok ek iş ilanlarına başvuru göndererek kendinize bir ek iş bulabilirsiniz. Hemen sizde şimdi bir ek iş sahibi olmak istiyorsanız bu ilan altına başvuru bırakabilir veyahut diğer ek iş ilanlarına bakarak ta başvurunuzu bırakabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 44 Comments

  • Ankara’dayım, bu işi yapmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Merhaba ben Tugce.Düzce merkezde ikamet ediyorum.25 yasindayim evlendim esim calismami istemiyor bende evden kazanc saglamak istiyorum Dönüs yaparsaniz cok memnun olurum.Telefon numaram : 05464983867

  • Düzce merkezde ikamet ediyorum.25 yaşındayım.Devamlı olmak üzere sizinle calismak istiyorum.Olumlu/olumsuz dönüş yaparsaniz cok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir