Ek iş ne yapabilirim

Kendinize bir ek iş arayışı içerisinde iseniz sizlere fikir verebileceğimiz iş tarzlarını dikkate alarak kendinize bir ek gelir kapısı aralayarak, ek iş ne yapabilirim? sorusunu kafanızdan artık sileceksiniz.

Maaşlı olarak çalıştığınız işin haricinde kalan zamanınızı ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız sizlere yönelteceğimiz pek çok iş fikri ile sizde artık ek kazanç elde ederek daha düzenli bir hayat yaşayabileceksiniz. Ülkemiz genelinde hemen hemen her 3 aileden biri ek iş yapma taraftarı diyebiliriz. Ailesine giren genel bütçe yetersiz kalıyor ve ek iş arayışına girilebiliyor. Bu sayede şimdi size vereceğim tüyolar ile sizde kendinize bir ek iş yapma pozisyonu bulabilirsiniz.

Ek iş ne yapabilirim? İşte size şiddetle tavsiye ettiğim yöntem.

Değerli ziyaretçilerim burada sizlere pek çok araştırmalar yaparak, sunabileceğim para kazandıran ek işleri tanıtıyor ve ilanları başvurunuza sunuyorum. Sizde bu ilanların altına bırakacağınız yorumlar ile ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlıyorsunuz. Ek iş ne yapabilirim? sorusuna cevap olarak benim size şiddetle tavsiye edeceğim durum, yukarıda arama kutusu içerisine aradığınız ek işi yazıp aratmak olsun, burada sizler için araştırıp pek çok ek işler buldum ve paylaştım. Çıkan sonuçların size uygun olanına başvuru bırakarak, evde ek iş veren firmaların size dönüş yapmasını kendiniz sağlayabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 6 Comments

  • Sakarya/Sapancada ikamet etmekteyim evde yapılabilecek herseye tamam derim a4 kagıdı kalem montjı kına nikah sekeri sadece yapacagım seyin 1 adet numesi olsun yeterlidir.

  • Evde paketleme işi çok yaptım başvurmak istedim ama ulaşamadım elim çok hızlıdır

  • Bulunduğum iş Mersin dir, bilgi verirseniz mutlu olurum….

  • Evde geliri yüksek ve surekli olan ek iş araştırındayım bolca vaktim var kendi el becerine sonuna kadar güveniyorum acilll

  • Tesbih işi ve kalem montaj işi olur

  • ANKARA/ALTINDAĞ 3 KİŞİYİZ PAKETLEME VE SÜSLEME YAPARIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir