Ev Hanımları için Ek İş Fikirleri

Ev hanımları evde daha çok boş vakte sahip olduğu için bazı iş fikirlerinden yararlanma imkanı yakalamaktadır. Bu süreçte ev hanımları için ek iş fikirleri konusunda sizlerle paylaşacağımız bilgilere göre hareket edebilirsiniz. Ayrıca firmalar tarafından verilen işler de son zamanlarda cazip hale gelmiştir.

Çiçek Süsleme

İkamet ettiğiniz bölgedeki çiçekçilere giderek ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Günümüzdeki pek çok şehirde bu konuyla ilgili iş verilmektedir. Günlük 50-70 TL arasında gelir imkanı da bulunmaktadır.

Davetiye Hazırlama

Davetiye hazırlamak aslında hem kolay hem de iş olanağı fazla olan bir hizmettir. Genelde büyük kentlerde davetiye sayısına göre belirlenen ücretlerde ek iş fırsatı sunulmaktadır.

Kına Paketleme

Evden kına paketleme yaparak günlük ortalama 40-50 TL arası gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca her şehirde kına hazırlayan işletmeler bulunmaktadır.

Boncuk Dizme

Tatil bölgeleri başta olmak üzere pek çok yerde gerek tespih gerekse boncuk dizme işi için günlük 40-50 TL arasında gelir elde edilebilir.

Paketleme

Günlük 80 TL’ye kadar evde paketleme işi veren firmalardan yararlanabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Paketleme firmaları genelde her kentin organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır.

Ev Yemekleri

Ev yemekleri aslında kişisel olarak başvuracağınız işler arasındadır. Son zamanlarda ev yemekleri hem çalışanlar hem de öğrenciler tarafından rağbet görmektedir. Çünkü daha steril ortamlarda küçük işletmeler açan ev hanımları aylık 2000 TL’den daha fazla gelir elde edebiliyor.

Filografi Sanatı

Son zamanların popüler sanatı olan Filografiyle beraber ürün yapıp satarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Elbette ev hanımları için ek iş fikirleri konusunda mutlaka başvurulacak seçeneklerden biri olduğu unutulmamalıdır.

Sizler de evden para kazanmak için sitemizde bulunan ilanlara başvuru açabilir ve firmaların tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 12 Comments

  • Merhaba evde eşim ve ben paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz pratik ve düzenli çalışırız dönüş yaparsanız seviniriz teşekkür ederim sincan ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir