Ev Hanımları için Ek İş Fikirleri

Ev hanımları evde daha çok boş vakte sahip olduğu için bazı iş fikirlerinden yararlanma imkanı yakalamaktadır. Bu süreçte ev hanımları için ek iş fikirleri konusunda sizlerle paylaşacağımız bilgilere göre hareket edebilirsiniz. Ayrıca firmalar tarafından verilen işler de son zamanlarda cazip hale gelmiştir.

Çiçek Süsleme

İkamet ettiğiniz bölgedeki çiçekçilere giderek ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Günümüzdeki pek çok şehirde bu konuyla ilgili iş verilmektedir. Günlük 50-70 TL arasında gelir imkanı da bulunmaktadır.

Davetiye Hazırlama

Davetiye hazırlamak aslında hem kolay hem de iş olanağı fazla olan bir hizmettir. Genelde büyük kentlerde davetiye sayısına göre belirlenen ücretlerde ek iş fırsatı sunulmaktadır.

Kına Paketleme

Evden kına paketleme yaparak günlük ortalama 40-50 TL arası gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca her şehirde kına hazırlayan işletmeler bulunmaktadır.

Boncuk Dizme

Tatil bölgeleri başta olmak üzere pek çok yerde gerek tespih gerekse boncuk dizme işi için günlük 40-50 TL arasında gelir elde edilebilir.

Paketleme

Günlük 80 TL’ye kadar evde paketleme işi veren firmalardan yararlanabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Paketleme firmaları genelde her kentin organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır.

Ev Yemekleri

Ev yemekleri aslında kişisel olarak başvuracağınız işler arasındadır. Son zamanlarda ev yemekleri hem çalışanlar hem de öğrenciler tarafından rağbet görmektedir. Çünkü daha steril ortamlarda küçük işletmeler açan ev hanımları aylık 2000 TL’den daha fazla gelir elde edebiliyor.

Filografi Sanatı

Son zamanların popüler sanatı olan Filografiyle beraber ürün yapıp satarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Elbette ev hanımları için ek iş fikirleri konusunda mutlaka başvurulacak seçeneklerden biri olduğu unutulmamalıdır.

Sizler de evden para kazanmak için sitemizde bulunan ilanlara başvuru açabilir ve firmaların tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 11 Comments

 • PakeT leme işi
  Mum
  Kına
  Nikah şekeri v.s
  Gerçekten ihtiyacım var küçük cocugum olduğundan calisamiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 • ANKARA/ALTINDAĞ PAKETLEME KINA NİKAH ŞEKERİ MUM 3 KİŞİYİZ

 • Merhaba;
  Paketleme, boncuk dizme, kına paketleme ve davetiye hazırlama.
  Sakarya/Karasu

 • Evde kına boncuk dizme Vs paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var üniversitede okuyan oğlumun masraflarına katkıdabulunmak için 05388393729 dönüş yaparsanız memnun olurum

 • Ankara/Pursaklar
  Kına paketleme

 • Bayrampaşa Kartaltepe’ de oturuyorum. Evden çalışmak istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 • sakarya erenlerde otuyorum paketleme isi istyorum eve 5 6 kisiyi hizli yaparim gunde teslim ederim

 • istanbul sancaktepe de oturuyorum
  kına paketleme
  mum
  nikah sekerı vs
  bu işe ihtiyacım var lutfen iletisime geçin

 • mustafalevettaşgın

  (22 Ağustos 2020 - 16:41)

  MERSİN İLİ YEŞİLOVACIK KASABASINDA Oturmaktayım daha önceleri ECZANE de görev yaptığım için her türlü paketleme işini yapabilecek kabiliyetteyim ve bu sabun paketleme işini başarabileceğime inanmaktayım. benimle iletişime geçerseniz ben karşımdaki kişileri n vereceği işleri yapabileceğime inanmaları konusunda ikna edebilirim evimin bir bölümünü bu işlerin yapılması için ayırabilirim ve gösterilmesi gereken özeni ve hassasiyeti gösterebilirim.Şimdiden göstereceğiniz hassasiyet için TEŞEKKÜR EDER İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM

 • istanbul küçükçekmece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir