Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işleri aslında her dönem talep gören iş fikirleri arasındadır. Ekonomik durumlardan ötürü işletme sahibi olmayanlar evden davetiye hazırlayarak para kazanmak sürecine dahil olabilmektedir. Bu konudaki iş ilanları genelde firmalar tarafından açılır. Ya da kişisel olarak matbaaları ziyaret ederek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Davetiye Nasıl Hazırlanır?

Kendinize özel bir çalışma alanı hazırlayarak evden davetiye paketleme işi alabilirsiniz. Davetiye hazırlama konusunda herhangi bir sorun yaşamamak adına bu işi severek yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sabır gerektiren bir süreç olmakla beraber güzel kazançlar sunabilmektedir.

Özel günler için hazırlanması gereken davetiyeler farklı şekillerde olabilir. Bazı firmalar davetiye süsleme ya da düzenleme işi verebilir. Genelde paketleme konusunda hizmet talep edilmektedir. Ancak matbaalar ile iletişime geçerek sürecin nasıl devam ettiğini öğrenmenizde yarar var.

Davetiye Yaparak Para Kazanmak

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler için de çok güzel bir ek iş olan davetiye yapımını ayrıca emekliler de tercih edilebilir. Başta sıkıcı görünebilen bu iş zamanla hızlanmanızı ve daha fazla sipariş almanızı sağlayacaktır.

Davetiye Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Ek gelirin son derece önemli olduğu günümüzde bu işten para kazanmak için davetiye sayısına bakılmaktadır. Örneğin 1000 adet davetiye hazırlama işlemi için 30-50 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. Aynı şekilde haftalık olarak daha fazla sipariş aldığınızda bu rakam artacaktır. Aylık kazancınız da bu kapsamda hazırladığınız davetiye sayısına göre 500 TL’ye ulaşabilir.

Sitemizde evden davetiye hazırlayarak para kazanmak dahil olmak üzere pek çok konuda iş fikrine sahip olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan ilan panosuna bilgilerinizi bırakarak bu konuda iş veren firmaların ya da bireylerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Alternatif iş seçeneklerini de yine sitemizden takip etmeyi sürdürebilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi Adana, Mersin ve Konya gibi birçok ilde yapılıyor. Ek iş veren firmalar iletişim ve telefon numaralarını ilanlarında bulunuyor.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 52 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir