Evde etiket işi, evlere etiket işi veren firmalar

Evde etiket işi arıyorsanız o halde bu bulup sizlere ulaştırmış olduğum ilan aradığınız ilan diyebilirim. Evlere paketleme işi veren firmalar arasında güzel kazandıran bir sektör olduğunu keşfettim. Sizde evde etiket işi ile para kazanabilir ek gelir elde edebilirsiniz.

Haftalık oldukça güzel gelirler kazandıracak olan etiket işini size öneriyorum. Araştırmalarım neticesinde etiket işi nasıl yapılır ve nerelere başvurulur bunlar hakkında bilgi toplayarak öğrenmiş oldum. Bu durumu da sizlere burada paylaşıyorum.

Evde etiket işi nasıl yapılır?

Evde etiket işi oldukça basit ve kolay gibi görünüyor. Evlere etiket işi veren firmalar ile anlaşma sağladığınızda Türkiye’nin her bölgesine anlaşmalı kargoları ile firmalar kutular halinde etiketleri gönderiyor. Bu etiketleri ufak mini ambalajlarına koyarak paketleme işini yapıyorsunuz. Yapacağınız 1000 adetlik etiket işi ile haftalık olarak 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz.

Evde etiket işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru kısmına sizde bulunduğunuz il ile birlikte başvurunuzu bırakabilir ve sesinizi evlere etiket işi veren firmalara çok rahat bir şekilde ücretsiz olarak duyurabilirsiniz. Eğer sizde etiket işi yapıp para kazanmak istiyorsanız hemen vakit kaybetmeden aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup gönderin. Bu sayede yaptığınız başvuruyu evlere etiket işi veren firmalar görerek yazmış olduğunuz mail adresine dönüş yapacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 332 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir