Evde etiket işi, evlere etiket işi veren firmalar

Evde etiket işi arıyorsanız o halde sizlere ulaştırmış olduğum ilan aradığınız ilan diyebilirim. Evlere paketleme işi veren firmalar arasında güzel kazandıran bir sektör olduğunu keşfettim. Sizde evde etiket işi ile para kazanabilir ek gelir elde edebilirsiniz. Bu konuda esasında birçok sektör var. Sadece etiketle sınırlandırmak doğru olmaz.

Birkaç örnek verecek olursak: Sabun paketleme işi en popüler işlerden biridir. Bununla beraber davetiye katlama işi. Matbaa firmaları evlere binlerce davetiye bırakır, bunların katlanıp zarflara yerleştirilmesi gerekir. Yani davetiyeler dağıtılmaya hazır hale gelir. Düğün ve nikah şekeri paketleme işi de buna benzer başka bir ek iş imkanıdır.

Etiket işine geri dönecek olursak, bu iş de evde ek gelir ve kazanç elde etmek isteyen bayanlar için oldukça karlı diyebileceğimiz bir sektördür aslında. Eğer eviniz bu konular iş almaya müsaitse siz de değerlendirebilirsiniz. Hele kalabalık bir aileniz varsa çok da hızlı yaparsınız. Bazı bayanlar komşu ve akrabalarını da davet ederek, kendilerine destek olacak insanlar bulurlar. Bu yöntemleri siz de deneyebilirsiniz.

Haftalık oldukça güzel gelirler kazandıracak olan etiket işini size öneriyorum. Araştırmalarım neticesinde etiket işi nasıl yapılır ve nerelere başvurulur bunlar hakkında bilgi toplayarak öğrenmiş oldum. Bu durumu da sizlere burada paylaşıyorum.

Evde etiket işi

Evde etiket işi nasıl yapılır?

Evde etiket işi oldukça basit ve kolay gibi görünüyor. Evlere etiket işi veren firmalar ile anlaşma sağladığınızda Türkiye’nin her bölgesine anlaşmalı kargoları ile firmalar kutular halinde etiketleri gönderiyor. Bu etiketleri ufak mini ambalajlarına koyarak paketleme işini yapıyorsunuz. Yapacağınız 1000 adetlik etiket işi ile haftalık olarak 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz.

Evde etiket işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru kısmına sizde bulunduğunuz il ile birlikte başvurunuzu bırakabilir ve sesinizi evlere etiket işi veren firmalara çok rahat bir şekilde ücretsiz olarak duyurabilirsiniz. Eğer sizde etiket işi yapıp para kazanmak istiyorsanız hemen vakit kaybetmeden aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup gönderin. Bu sayede yaptığınız başvuruyu evlere etiket işi veren firmalar görerek yazmış olduğunuz mail adresine dönüş yapacaktır.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

 

Başvurular 512 Comments

 • ümraniye /istanbul

 • İstanbul etiket işini 2 seneden beri yapıyorum ama bin adetini 8 liraya yaptırdıkları için bıraktım.çalışkanım.günde 1000 tane etiket yapıyorum.severek yapıyorum.firmaların dikkatine 👍😀

 • hakan dağgülü

  (30 Haziran 2021 - 14:58)

  emekliyim bu işe talibim sizden ricam oldu veya olmadı diye telefonuma haber verirseniz sevinirim 05372153951

 • istanbul – çeliktepe de oturuyorum. paketleme işi yapmak istiyorum

 • İstanbul Bayrampaşa altıntepsi mah eve iş almak istiyorum.

 • Merhaba bende evde paketleme işi istiyorum izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim cok ihtiyacım var

 • Ihtiyqcim var bu işe bayrampaşa da oturuyorum elim yatkın dir ve hızlıyım dir .lütfen geri dönüş olursa sevinirim.

 • Bahçelievler soğanlı da oturuyorum 4 senedir etiket yapıyordum taşınmak zorunda kalınca bıraktım bana ulaşırsınız sevinirim

 • İstanbul/Güngören Güneştepe’de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 • Antalya Alanya
  Evde üç arkadaş kalıyoruz. Boş vaktimzi değerlendirecek aktivite arıyoruz. Elimiz çok hızlıdır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.