Evde Kına Paketleme İşi Ücreti

Evet son zamanlar evde paketleme işi yapanların sıkça tercih ettiği kına paketleme işi günden güne popülerliğini arttırıyor. Bunun sebebi ise kazanılan ücretlerin tatmin edeci olmasıdır. Özellikle yaz aylarında düğün ve kına organizasyonlarının artmış göstermesi evde kına paketleme işi yapanların yüzünü güldürüyor. Ve bu işin bir sürekliliği de var, çünkü kına bizim geleneklerimizin olmazsa olmazlarından biri. Yani evlenenlerin sayısı bitmedikçe bu işte devam edecek demektir.

Kına paketleme işi son derece basit ve zahmetsizdir. Hemen hemen herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş. Eğer daha önce bu tarz bir işte çalıştıysanız, el beceriniz varsa ve hızlıysanız evde kına paketleme işi için sizden daha iyi bir personel bulunamaz. Özellikle el hızı oldukça önemli. Çünkü yaz aylarındaki yoğunluğu göz önünde bulunduran firmalar, iş yükünü azaltmak için evlere paketleme işi veriyorlar. Ve iş verilen kişiden yoğunluğa yetişebilmesi adına hızlı olmasını ve işleri en hızlı şekilde bitirmesini bekliyorlar.

Eğer siz de bu işten ek gelir elde etmek istiyorsanız evlere kına paketleme işi veren firmaların iletişim ve telefon numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Ücreti

Evde kına paketleme işi yapmak isteyenlerin ilk araştırdığı konu ücretler oluyor. Bizde bu konu hakkında size yardımcı olmak adına araştırmalar yaptık. Evde kına paketleme ücreti tam net olarak belli değil. Bunun nedeni ise firmalarında fiyatlandırmada çok değişkenlik göstermesinden kaynaklanıyor. Kına paketleme kazancı hakkında araştırma yaparken girdiğiniz sitelerde net bir ücret yazıyorsa bunu ciddiye almayın. Dediğimiz gibi bu işin ücret net olarak belli değildir. En güvenilir yöntem anlaştığınız firmayı arayarak ücretleri öğrenmeniz olacaktır.

Evde kına paketleme işi ücreti ne kadar diye merak ediyorsanız, ortalama fiyatlara bakacak olursak bir kutu ücreti 40 kuruş ila 80 kuruş arasında değişiyor. Yani firmaya göre 100 kutu başına 40 TL’de kazanabilirsiniz, 80 TL’de belki de daha fazlası.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Eğer internette evde kına paketleme işiyle ilgili ufak tefek araştırmalar yaptıysanız karşınıza onlarca site çıkmıştır. Maalesef bu siteler, kına işi veren firmalar hakkında hiç bir bilgi vermediği gibi sizinde vaktinizi ve umutlarınızı çalıyorlar. Biz ekisarama.com olarak sizlere en doğru bilgileri vermeye çalışıyoruz.

Evde kına paketleme işi veren firmaların iletişim ve telefon numaralarını doğrudan bulmanız pek mümkün değil. Paketleme işi veren firmalar genelde İŞKUR üzerinde iş ilanı verir ve buradan insanlarla iletişime geçerler. Evde ek gelir kazanmak istiyorsanız aslında sadece İŞKUR üzerine düşmenize gerek yok. Pek çok site aracılığıyla evde iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İŞTE EK İŞ İÇİN 5 SİTE (TIKLAYINIZ)

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 9 Comments

 • Sakarya adapazarı

 • Mersin Mezitli elim çabuk ve bu iş bana lazım

 • Ankara mamakta otryorum herturlu paketleme isine elimz yatkin ve hizlyiz

 • istanbul kartal /soğanlık işi istiyorum

 • İzmir bornava kemalpaşa 7 kişilik bir ekibiz daha önce paketleme işi yaptık bu işe çok ihtıyacımız var

 • Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günler

 • Merhaba. Ben Mersin de yaşıyorum ve öğrenciyim.Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günler.

 • Gaziantep Merhaba, 25 yaşındayım şu an işsizim kirada kalıyorum. Yanımda bana yardım edebilecek arkadaşım da olduğu için daha hızlı ve çok paketleme yapabilirim. Evde paketleme yapmak için bol bol zamanım var. Gaziantep/Şahinbey’de yaşıyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum

 • Emine Güngör

  (14 Kasım 2020 - 12:26)

  İstanbul Anadolu yakasındayım her trülü paketleem işi yapbilriim çok kısa sure içinde dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler :DD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir