Evde mini esans parfüm şişesi doldurma işi, haftalık 600 TL

İlk öncelikle bunu sizlere belirmeliyim ki parfüme ve esans kokusuna alerjisi olanların bu işten uzak durmasını önermekteyim. Şimdi gelelim evde esans şişesi doldurma işini size anlatmaya. Evde mini esans şişesi doldurma işi, haftalık 600 TL hemde oldukça basit ve kolay olan bu ek işte sizde ek gelir elde ederek haftalık güzel gelirler kazanacaksınız.

Evde kendinize göre bir ek iş arıyorsanız bu ek işi yaparak sizde aile bütçesine katkıda bulunabilir ve güzel gelirler elde edebilirsiniz. Asgari ücretin tam olarak yermediği güzel ülkemizde sizde kendinize bir ek iş arıyorsanız evden bu işi yaparak harika ek gelir kazanacaksınız. Yazıyı çok fazla uzatmadan özetleyecek olursa bu işi yapabilecekler aşağıdaki başvuru alanından başvurusunu bırakabilir.

Şimdi evde mini esans şişesi doldurma işi hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Bu ilan başlığı altından anlaşacağınız firmalar ile anlaşmış olduğunuzu varsayarak anlatıma geçmek istiyorum. Firma size esas doldurma şişesinide göndermektedir. Bu sayede rahat ve kolaylıkla dolum yaparak sizde 500 adeti çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız 500 adetlik şişe dolumu için haftalık 600 TL ek kazanç elde edebileceksiniz.

Evde mini esans şişesi doldurma işi, haftalık 600 TL Başvurusu Hakkında

Aşağıda bulunan başvuru gönder formunu ayrıntılı bir şekilde doldurup başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü burada bu ve buna benzer firmalar başvurularını gömüş olup yazdığınız mail adresinden sizlere dönüş yaparak tekliflerini iletebiliyor. Eğer sizde evden çalışarak ek iş yapmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden başvurunuzu bırakabilir ve gelecek olan tekliflere kendinizi tanıtabilirsiniz.

>>> DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 322 Comments

  • İzmirde oturuyorum ensas ve parfüm paketlemek istiyorum evde rahatlıkla yapabilirim lütfen cevab bekliyorum

  • İzmir Sabun ensas kalem evde yapabileceğim işlere ihtiyacım var cevap bekliyorum

  • Izmir evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum Çok ihtiyacım var

  • Adana/Ceyhan da oturuyorumbu ise ihtiyacım var iki kişiyiz ama gereğinden fazla da iş yapabiliriz

  • Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar

  • Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar
    18 yaşındayım erken evlendim ve 7 aylik hamileyim bu süreçte hala okulumu okuyorum eşimin sigortası yok çalıştığı iş yerinde de günlük para alıyor ve yakinda çocuğum dogucak eşimin gerili yetmiyor bu işi alarak dogumuma kadar birikim yaparak eşimin yükünü azaltmak iatiyorum lütfen bu işe ihtiyacim var

  • Mersin ilindeyim iş için dönüş yaparsanız çok harika olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir