Evde Organik Doğal Yemek Yapıp Satmak

Araştırmalarımız neticesinde evde organik doğal yemek yaparak sizde kendi markanızı oluşturabilir ve Instagram üzerinden satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere muhteşem bir tüyolar ile evde yapıp ek gelir elde edebileceğiniz bir fikir sunmak istiyoruz.

Kendinize bir Instagram sayfası açın örneğin ayşenin ev yemekleri, organik ev yemekleri gibi bulunduğunuz il çerçevesinde kendiniz bizzat yemekleri götürüp teslim etmelisiniz ki yemekleri sipariş veren yer sizi görerek güven kazansın. Bu şekilde bir kaç yer ile çalıştığınızda oldukça iyi bir ek gelir elde edersiniz.

Evde yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak isteyenlerden iseniz bu fikir çok güzel.

Evet kendinize güveniyor ve yemeklerim çok iyi diyorsanız sizde yaptığınız ev yemeklerini online sosyal medya ortamında satışını yapabilir ve güzel ek gelir elde edebilirsiniz. Her zaman işe yarar ve sizlere faydalı olacak ek iş bilgileri, iş fikirleri ve ek iş ilanlarının en güncelini sunuyoruz.

Ortalam organik ev yemekleri satışı fiyat listesi

2019’de sulu yemekler 18 lirandan, çorbalar 9 liradan, sütlü tatlılar 12 liradan, etli yemekler 23 liradan satışı yapılıyordu.

Günümüzde ise;

2020’de sulu yemekler 23 lirandan, çorbalar 11 liradan, sütlü tatlılar 14 liradan, etli yemekler 26 liradan satışı gerçekleşiyor. Evde yemek yapıp satanların yorumlarını okudunuz mu? Bu konuda firmaların ilanlarını ve telefon numaraları hakkında araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Sizde evde yemek yapıp Instagramdan satışını yaparak ek gelir elde etmek istiyorum diyenlerdenseniz hemen ilk adımı aşağıdaki yorum başvuru alanına kendinizi yaptığınız yemekler ile tanıtarak başvurun. Bu sayede bu başlık altında organik ev yemekleri alanına bakanlar sizin yorumunu, başvurunuzu görerek sizinle iletişime geçebilir.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! (DETAYLI BİLGİ)

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 24 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir