Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar Buraya

Son zamanlarda ev hanımları evde ek iş yapmaya başladı. Bunun bir çok sebebi var. Evinizdeki ekonomik durumu düzeltmek için evde ek iş arıyor olabilirsiniz ya da boş vakitlerinizi değerlendirmek ve kendi harçlığınızı çıkartmak için iş arıyor olabilirsiniz. Size fikir vermesi açısından bu yazıyı yazdık. Sabun paketleme, mum kutulama, tesbih dizme işlerinden tutun da evde yemek yapıp satmak, terzilik yaparak para kazanma gibi konulara değindik.

Sabun Paketleme İşi

Evde para kazanmak isteyen bayanlar belki de en çok işi tercih ediyor. Çünkü sabun paketleme işini yapmak oldukça basit. Örgü örme, dikiş işleri gibi el becerisi gerektirmediği gibi sizi yoracak bir iş de değil. Yapmanızın gereken şey size paketleme işi verecek olan firmayı bulmak ve gerekli malzemeleri bu firmalardan temin etmek. Gerekli şirketi bulduktan sonra direk paketleme işlemine geçerek para kazanabilirsiniz.  >>> DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Mum Kutulama İşi

Bir çok ev hanımı evde para kazanmak için mum kutulama işini seçiyor. Aile ekonomisine katkıdan bulunmak istiyorsanız mum paketleme işi tam size göre. Bu işi Türkiye’nin her yerinde yapabilirsiniz ama özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerde imkan daha fazla olabiliyor. Mum kutulama işi yaparken bir çok firmayla anlaşıp birden fazla iş yaparak daha fazla para elde edebilirsiniz. >>> DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Tesbih Dizme İşi

Evde para kazanmak isteyen bayanlara bir iş fırsatı daha… Evde tesbih dizme işinin her geçen gün popülaritesi artıyor. Bu işi yapmak isteyen bayanların biraz olsun ele becerisi gerekli. Yapılması kolay bir iş lakin, el hızı bu işte biraz olsun gerekli. Ne kadar hızlı olursanız hem iş veren hem de sizin için o kadar iyi. Tesbih dizme işine Denizli, Antalya ve Konya illerde daha çok talep var. İŞKUR üzerinde bu işle ilgili ilanlar varsa hemen firmaları arayarak bilgi alabilirsiniz. >>> DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Evde Yemek Yapıp Satmak

Evde doğal yemek yapıp satmak belki de bayanların en çok ilgisini çekecek konu olabilir. İnsanlar GTO’lu ve kalitesiz ürünlerden uzak durmak için doğal yemek yemeyi tercih ediyor. Çünkü dışarıda yenilen yemeklerin içinde ne kullanıldığı ve hangi kalitede yapıldığını bilmediğimizden dolayı doğal yemekleri tercih ediyoruz.

Peki nasıl evde organik doğal yemek yapıp satabilirsiniz? Bunun için bir çok şeçenek mevcut. İlk olarak kendinize bir Instagram sayfası açabilirsiniz. Örneğin ‘Sema’nın Yemekleri’ adlı bir sayfa açtınız ve bunun da reklamını güzel bir şekilde yaptıysanız çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Ya da kendinize güzel bir web sitesi açarak buradan da siparişler alabilirsiniz. >>> DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının elinin en yatkın olduğu işlerden biri de dikiş işi yani terzilik. Eğer terzilik yaparak para kazanmak istiyorsanız daha önce bir terzilik tecrübeniz olması gerekiyor. Elinizin altında terzilik yapmak için tüm malzemelerin tedariğini sağlamanız gerekiyor. Ve bu işten güzel kazançlar elde etmeniz mümkün. Ve bu işte ileri seviyedeyseniz kostüm tasarımı yaparak da iyi paralar kazanma şansınız var. Evde terzilik işi veren firmalara ulaşarak iş alımı yapabilirsiniz. Özellikle sahibinden.com’da bir çok terzilik işi mevcut fakat bunların birçoğu evde değil de dükkan çalışan eleman arıyor. Yine de incelemenizi tavsiye ederiz. >>> DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 39 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir