Evde poşet katlama işi ile haftada 500 TL kazan

Evde poşet katlama işi ile sizde haftalık olarak 500 TL kazanma olanağınız olabilir. Nasıl mı? Gelin birlikte bu duruma bakarak poşet katlama işinden nasıl kazanç elde edebilirsiniz göz atalım. Şunu öncelikle söylemeliyim ki, her zaman araştırma yaparak güncel ek iş ilanlarını bulup sizler ile buluşturuyorum.

Evet değerli arkadaşlarım evde poşet katlama işinden sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Poşet katlama işi evde ek işlerde en önde gelen işlerden diyebilirim. Zamanı ve sezonu olmayan bu ek işte sizde para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılıyor?

Evde poşet katlama işi son derece basit ve hızlı yapıldığından kazancınızı da daha üst sıralara çıkartabilirsiniz. Aşağıda bulunan başvuru kısmını bulunduğunuz il ile birlikte doldurup gönderiniz. Bu sayede yapacağınız başvuruları evlere poşet katlama işi veren firmalar görerek sizlere ulaşım sağlayacaktır. İşin nasıl yapıldığını size anlatacak ve anlaşmanızı kendi aranızda yapacaksınız.

Evde poşet katlama işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru kısmına bilgileriniz ile başvuru yapıp bırakınız. Bu sayede evlere poşet katlama işi veren firmalar başvurularınızı görerek yazmış olduğunuz mail adresinize dönüş yapacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 551 Comments

 • Mertcan Saldere

  (18 Ekim 2020 - 05:08)

  İstanbul Bahçelievler yaş 27 iş başvurusu yapmak istiyorum

 • Ankara sincan evde paketleme işi yapmak istiyorum elim oldukça yatkın ve hızlıdır hızlı dönüşünüzü bekliyorum

 • Mine gülten bekret

  (18 Ekim 2020 - 20:42)

  Istanbul arnavutkoyde ikamet ediyorum evde iş yaparak katkıda bulunmak istiyorum çocukların okul masrafı ciksin

 • Nilgün Demir

  (19 Ekim 2020 - 09:27)

  Merhaba,evde poset katlama işi yapmak ıstiyorum Istanbul Kurtköy de ikamet ediyorum.Elim hızlıdır,zamanında teslimat yaparım .ilgilenirseniz sevinirim.iyi günler

 • istanbul bayrampaşa da evimde ek iş yapmak istiyorum

 • Merhaba ben antalya aksuda ikamet ediyorum ablam ve ben bu işi istiyoruz ne paketlemesi olursa olsun farketmez daha onceden bu isi yapmistik

 • Merhaba ben İstanbul Kağıthane den evde katlama ve paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 • Beylikdüzü Gürpınar

 • Ankara etimesgut da ikamet ediyorum hijyenik ve hızlı yapabileceğime inanıyorum daha önce medikal malzemeleri yapmıştık hasta koltuk bezi tampon maske gibi…uygunsa bu ise ihtiyacım var.

 • Merhaba Gebze’de yaşıyorum 2 çocuk annesiyim çocuklarımdan biri okuyor ev kira kirayı ödeyebilmek ve çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ihtiyacım olan bir iş dönüş yaparsanız sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir