Evde poşet katlama işi ile haftada 500 TL kazan

Evde poşet katlama işi ile sizde haftalık olarak 500 TL kazanma olanağınız olabilir. Nasıl mı? Gelin birlikte bu duruma bakarak poşet katlama işinden nasıl kazanç elde edebilirsiniz göz atalım. Şunu öncelikle söylemeliyim ki, her zaman araştırma yaparak güncel ek iş ilanlarını bulup sizler ile buluşturuyorum.

Evet değerli arkadaşlarım evde poşet katlama işinden sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Poşet katlama işi evde ek işlerde en önde gelen işlerden diyebilirim. Zamanı ve sezonu olmayan bu ek işte sizde para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılıyor?

Evde poşet katlama işi son derece basit ve hızlı yapıldığından kazancınızı da daha üst sıralara çıkartabilirsiniz. Aşağıda bulunan başvuru kısmını bulunduğunuz il ile birlikte doldurup gönderiniz. Bu sayede yapacağınız başvuruları evlere poşet katlama işi veren firmalar görerek sizlere ulaşım sağlayacaktır. İşin nasıl yapıldığını size anlatacak ve anlaşmanızı kendi aranızda yapacaksınız.

Evde poşet katlama işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru kısmına bilgileriniz ile başvuru yapıp bırakınız. Bu sayede evlere poşet katlama işi veren firmalar başvurularınızı görerek yazmış olduğunuz mail adresinize dönüş yapacaktır.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 523 Comments

 • Ankara Etimesgutta ikamet ediyorum. 4 kişilik bir aileyiz. Hepimizin katlama işi için becerisi ve zamanı var.

 • Etimesgut ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 • Fadime Akalın

  (6 Eylül 2020 - 21:41)

  Ankara Etimesgut ta oturuyorum çalışmıyorum paketleme işini çok pratik yaparım elim hızlıdır anlaşırsak çok memnun kalırsınız

 • Ankara Etimesgut/Bu işe çok ihtiyacım var deneyimim de var lütfen geri dönüş yapın

 • Ankara/Etimesgut
  Eşim engelli çalışamıyor 2 çocuğum var bu işe ihtiyacım var

 • Ankara Etimesgut El becerim bu işi yapmaya çok uygun ve gerçekten bu ise cok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın.

 • Adım Nurdan Akça, İstanbul Esenler de yașıyorum bekarım, ek işe ihtiyacım var. bu işi annem ve kardeşimle yapabilirim. Elim hızlıdır.

 • Mersin yenişehir evde sabun paketleme yada poşet katlama işini yapmak istiyorum .

 • Gülşen Aydın

  (13 Eylül 2020 - 02:23)

  Ankara’da yaşıyorum. Öğrenciyim, ailemle birlikte iş arıyoruz.

 • Merhaba. Evde iş imkanından yaralanmak istiyorum . Ankara Etimesgut elvan Mahallesi’nde ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir