Evde poşet katlama işi ile haftada 500 TL kazan

Evde poşet katlama işi ile sizde haftalık olarak 500 TL kazanma olanağınız olabilir. Nasıl mı? Gelin birlikte bu duruma bakarak poşet katlama işinden nasıl kazanç elde edebilirsiniz göz atalım. Şunu öncelikle söylemeliyim ki, her zaman araştırma yaparak güncel ek iş ilanlarını bulup sizler ile buluşturuyorum.

Evet değerli arkadaşlarım evde poşet katlama işinden sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Poşet katlama işi evde ek işlerde en önde gelen işlerden diyebilirim. Zamanı ve sezonu olmayan bu ek işte sizde para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılıyor?

Evde poşet katlama işi son derece basit ve hızlı yapıldığından kazancınızı da daha üst sıralara çıkartabilirsiniz. Aşağıda bulunan başvuru kısmını bulunduğunuz il ile birlikte doldurup gönderiniz. Bu sayede yapacağınız başvuruları evlere poşet katlama işi veren firmalar görerek sizlere ulaşım sağlayacaktır. İşin nasıl yapıldığını size anlatacak ve anlaşmanızı kendi aranızda yapacaksınız.

Evde poşet katlama işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru kısmına bilgileriniz ile başvuru yapıp bırakınız. Bu sayede evlere poşet katlama işi veren firmalar başvurularınızı görerek yazmış olduğunuz mail adresinize dönüş yapacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 544 Comments

 • Tekirdağ çorluda yaşıyorum poşet katlama işi yapalirim

 • Fadime bozkurt

  (12 Ekim 2020 - 08:42)

  Ankara etimesgut ilçesinde oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var daha önce sedye örtüsü katladım elim hızlıdır komşularım ile ekip kurabilirim çok açil dönerseniz çok sevinirim 0507 776 69 20 ararsanız memnun olurum

 • Yaren Boztaș

  (14 Ekim 2020 - 10:39)

  Hacettepe üniversitesi tıbbi laboratuvar teknikleri öğrencisiyim. Kiramı odeyebilmek ve aynı zamanda da okuluma devam edebilmek amacıyla derslerimle kesismeyecek çok acil bir işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Emine Günlü

  (14 Ekim 2020 - 10:40)

  Hacettepe üniversitesi tarih mezunuyum, yüksek lisans yapmaya hazırlanıyorum. Bir yandan sınava çalışırken bir yandan da masraflarım için iș bulmam gerekmekte, derslerimden feragat etmeden çalışabileceğim bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 • Tuğçe altunbay

  (15 Ekim 2020 - 23:39)

  Bursa inegöl sen yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var kardeşime bakıyorum gelirim yok elim yatkın ve hızlıdır lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim 05398289362

 • Tuğçe altunbay

  (16 Ekim 2020 - 17:04)

  Bursa inegöl kardeşime bakıyorum gelirim yok bu işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim elim hızlı ben yatkındır sizden dönüş bekliyorum

 • Merhaba ben Muğla dan yazıyorum 32 yaşındayım iki kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 • İstanbul güngören ev giderleri icin işe ihtiyaçım var

 • bağcılar goztepe

 • Van da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir