Evde Sabun Paketleme İşi Haftalık 480 TL Kazanç

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç. Merhaba değerli takipçilerim her geçen gün yeni ek iş ilanları geldikçe sizlere bu platform üzerinden paylaşıma sunarak ek iş veren firmalar ile iletişim halinde kalmanıza olanak tanıyorum. Bu ek iş ilanı da evde sabun paketleme ile ilgili olup evde bu işi yapıp haftada güzel kazanç elde edebileceğiniz ve güzel gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç

Sabun paketleme işi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Sizde evde sabun paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen çok fazla lafı uzatmadan bu ek işe nasıl başvuru yapacaksınız ve bu ek iş nasıl yapılıyor hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Bu ilan altından anlaşacağınız sabun paketleme işi veren firmalar ile tanıştıktan sonra firma sizlere paketlenmemiş sabunları göndermektedir. Bunların yanında paketlemesini yapacağınız birde kutularını göndermektedir. Göndermek derken çoğu ek iş veren firmaların kargoları bulunmaktadır. Türkiye’nin her iline hatta köylerine kadar ulaşım yapabiliyorlar. Sonrasında bu sabunları paketlemesini yapıp bitiriyorsunuz. Yapılacak adetli (1500) işlemlerde haftalık 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. 1500 adet sabun paketleme işi minimum ortalama da zaten bir haftayı bulabiliyor.

Sabun paketleme işi başvuru yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz bu ek işe yapacağınız başvuru sabun paketleme işi veren firmaların görmesini sağlar. Firmalar da yazdığınız email adresinden size ulaşım yaparak tekliflerini iletir.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2.128 Comments

 • Meryem Derya Ocakci

  (27 Mayıs 2020 - 21:48)

  İyi günler kolay gelsin paketleme işi yapmak istiyorum Antalya’da yaşıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz?

 • Tekirdağ Çorlu da oturuyorum 2cocugum var dışarda çalışamıyorum elim hızlıdır günlük 10saatimi ayirabilirim sabun paketleme işi istiyorum tesekkurler

 • Mersin evde haftalık sabun paketleme

 • Mersin Yenişehir evde haftalık sabun paketleme işi istiyorum öğrenciyim okul harçlığı için bu işi istiyorum

 • Merhaba mersin akdeniz de oturuyorum daha önceden de evde iş yanlışlığın var kına sakız taso vb.işler yarımcı olursanız çok sevinirim🙏Teşekkürler

 • Tekirdağ Çorlu’da oturuyorum 2 çocuğum var dışarda çalışamıyorum elim hızlıdır günlük 10saatimi ayirabilirim

 • Mersin
  Sabun paketleme

 • Mersin yenişehir de oturuyorum.Sabun paketleme işi yapmak istiyorum.Bu işe çok ihtiyacım var.Evliyim ev hanımıyım. Eşim emekli oda yardımcı olur bana.

 • Uşak merkez
  Merhaba 5 kisilik grup olarak calisiyoruz. Isi verirseniz gununde ve titizlikle yapacagimizdan şüpheniz olmasin. Dönüşlerinizi bekliyoruz

 • Mersin’de oturuyorum 3cocugum var eve katkida bulunmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir