Evde Sabun Paketleme İşi Haftalık 480 TL Kazanç

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç. Merhaba değerli takipçilerim her geçen gün yeni ek iş ilanları geldikçe sizlere bu platform üzerinden paylaşıma sunarak ek iş veren firmalar ile iletişim halinde kalmanıza olanak tanıyorum. Bu ek iş ilanı da evde sabun paketleme ile ilgili olup evde bu işi yapıp haftada güzel kazanç elde edebileceğiniz ve güzel gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç

Sabun paketleme işi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Sizde evde sabun paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen çok fazla lafı uzatmadan bu ek işe nasıl başvuru yapacaksınız ve bu ek iş nasıl yapılıyor hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Bu ilan altından anlaşacağınız sabun paketleme işi veren firmalar ile tanıştıktan sonra firma sizlere paketlenmemiş sabunları göndermektedir. Bunların yanında paketlemesini yapacağınız birde kutularını göndermektedir. Göndermek derken çoğu ek iş veren firmaların kargoları bulunmaktadır. Türkiye’nin her iline hatta köylerine kadar ulaşım yapabiliyorlar. Sonrasında bu sabunları paketlemesini yapıp bitiriyorsunuz. Yapılacak adetli (1500) işlemlerde haftalık 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. 1500 adet sabun paketleme işi minimum ortalama da zaten bir haftayı bulabiliyor.

Sabun paketleme işi başvuru yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz bu ek işe yapacağınız başvuru sabun paketleme işi veren firmaların görmesini sağlar. Firmalar da yazdığınız email adresinden size ulaşım yaparak tekliflerini iletir.

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA!

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2.509 Comments

 • Istanbul paketleme işi arıyorum ne olursa olsun farketmez dönüş sağlarsanız sevinjrim

 • İstanbul bacılar ciftlik te yaşıyorum elim paketleme işlerine yatkın seri birşekilde yapıyorum ne olur işe cok ihtiyacım var dönüş yapın

 • Mersin tarsusda othruyorum bu işe iktiyacim var temiz çalışırım sıkıntı yaşamazsınız lütfen olumlu dönüş yapın rica ediyorum

 • Ecem buse bayram

  (25 Eylül 2020 - 17:58)

  Mersin/ Akdeniz bu işe elim fazlasıyla yatkındır ve ihtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum

 • tekirdağ süleyman paşada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapılsın işe ihtiyacım var

 • Konya paketleme

 • Ümraniye istanbulda oturuyorum. Işe ihtiyacım var. İtina ile yapacağıma emin olabilirsiniz.

 • Tekirdağ da Süleymanpaşa da yaşıyorum. Bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim

 • Merhaba İstanbul Küçükçekmecede oturuyorum. Daha önce tekstilde paketlemede çalıştım. İş disiplinine sahibim elim çok hızlıdır. Bu ek işi istiyorum.

 • Merhaba istanbul istinyede oturuyrum paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim bu işi iki kişi yapicaz çok ihtiyacımız var bu zor gunlerde bize yardımcı olrsaniz seviniriz teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir