Evde Sabun Paketleme İşi Haftalık 480 TL Kazanç

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç. Merhaba değerli takipçilerim her geçen gün yeni ek iş ilanları geldikçe sizlere bu platform üzerinden paylaşıma sunarak ek iş veren firmalar ile iletişim halinde kalmanıza olanak tanıyorum. Bu ek iş ilanı da evde sabun paketleme ile ilgili olup evde bu işi yapıp haftada güzel kazanç elde edebileceğiniz ve güzel gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç

Sabun paketleme işi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Sizde evde sabun paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen çok fazla lafı uzatmadan bu ek işe nasıl başvuru yapacaksınız ve bu ek iş nasıl yapılıyor hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Bu ilan altından anlaşacağınız sabun paketleme işi veren firmalar ile tanıştıktan sonra firma sizlere paketlenmemiş sabunları göndermektedir. Bunların yanında paketlemesini yapacağınız birde kutularını göndermektedir. Göndermek derken çoğu ek iş veren firmaların kargoları bulunmaktadır. Türkiye’nin her iline hatta köylerine kadar ulaşım yapabiliyorlar. Sonrasında bu sabunları paketlemesini yapıp bitiriyorsunuz. Yapılacak adetli (1500) işlemlerde haftalık 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. 1500 adet sabun paketleme işi minimum ortalama da zaten bir haftayı bulabiliyor.

Sabun paketleme işi başvuru yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz bu ek işe yapacağınız başvuru sabun paketleme işi veren firmaların görmesini sağlar. Firmalar da yazdığınız email adresinden size ulaşım yaparak tekliflerini iletir.

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA!

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2.966 Comments

 • İzmir buca yasiyorum paketleme işi için grubumda var dir

 • Bursa Yıldırım yavuselim kul SK ta oturuyorum ek işe ihtiyacım vae dönüş sağlarsanız bekliyorum 05469735684 telefon hattım

 • Merhaba ben sabun paketleme işi için aradim

 • İstanbul paketleme işi

 • Bilecik merkez de yaşıyorum bir işe ihtiyacım var öğrenci olduğumdan pandemiden dolayı bide dışarda iş çok bulamıyorum bu nedenle evden bakıyorum ve ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 • Afyonkarahisar merkez

 • Merhabalar ismim Serra. 23 yaşındayım İstanbul Esenyurtta yaşıyorum. Elim bu tür işlere çok yatkındır gayet hızlıyımdır. Aylardır işsizim ve bu işe ihtiyacım var. Lütfen başvurumu dikkate alın. İyi çalışmalar.

 • Merhaba iyi günler diliyorum. Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşıyorum. 17 yaşında bir öğrenciyim. para biriktirmek istiyorum ve bu tarz işlere elimin yatkın olduğunu düşünüyorum. Her türlü işe çok hassas davranmaktayım. katlama paketlemede bana güvenebilirsiniz. eğer beni iş vermeye uygun görürseniz annemle beraber yapacağız. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler diliyorum…

 • Bahar karağaaçlı

  (20 Kasım 2020 - 17:30)

  Sakaryada yaşıyorum 2 kişiyiz evde sabun paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız seviniriz

 • irem karabulut

  (20 Kasım 2020 - 20:23)

  Merhaba, 19 yaşında üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar almam gerekiyor, pandemiden dolayı cafelerde iş bulamıyorum. Babam vefat etti abimle yaşıyorum. Maddi sıkıntılarımız var bu işe çok ihtiyacım var iki kişi yapabiliriz. Lütfen iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir