Evde Sabun Paketleme İşi Haftalık 480 TL Kazanç

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç. Merhaba değerli takipçilerim her geçen gün yeni ek iş ilanları geldikçe sizlere bu platform üzerinden paylaşıma sunarak ek iş veren firmalar ile iletişim halinde kalmanıza olanak tanıyorum. Bu ek iş ilanı da evde sabun paketleme ile ilgili olup evde bu işi yapıp haftada güzel kazanç elde edebileceğiniz ve güzel gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde sabun paketleme işi haftalık 480 TL kazanç

Sabun paketleme işi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Sizde evde sabun paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen çok fazla lafı uzatmadan bu ek işe nasıl başvuru yapacaksınız ve bu ek iş nasıl yapılıyor hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Bu ilan altından anlaşacağınız sabun paketleme işi veren firmalar ile tanıştıktan sonra firma sizlere paketlenmemiş sabunları göndermektedir. Bunların yanında paketlemesini yapacağınız birde kutularını göndermektedir. Göndermek derken çoğu ek iş veren firmaların kargoları bulunmaktadır. Türkiye’nin her iline hatta köylerine kadar ulaşım yapabiliyorlar. Sonrasında bu sabunları paketlemesini yapıp bitiriyorsunuz. Yapılacak adetli (1500) işlemlerde haftalık 480 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. 1500 adet sabun paketleme işi minimum ortalama da zaten bir haftayı bulabiliyor.

Sabun paketleme işi başvuru yaparak siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz bu ek işe yapacağınız başvuru sabun paketleme işi veren firmaların görmesini sağlar. Firmalar da yazdığınız email adresinden size ulaşım yaparak tekliflerini iletir.

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA!

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2.912 Comments

 • Tekirdağ/Çorlu sabun, mum, çorap ne olursa yapabilirim. İşe ihtiyacım var.

 • Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar. U işe ihtiyacım var

 • Merhaba, Mersinde yaşıyorum. İşsizim. 2 çocuğum okuyor. Çocuklarımın eğitim masraflarını karşılamak için çalışmak istiyorum.

 • 5 çocuk var ihtiyaçları oldukça fazla

 • Mersin evde paketleme vs işi yapmak istiyorum

 • RABİA TAŞÇİ

  (3 Mart 2021 - 09:29)

  Mersin de kalıyorum. Her türlü paketleme isini yapabilirim. İse ihtiyacım var. Olumlu olumsuz bir geri dönüş saglarsaniz çok sevinirim.

 • Mersin yaşıyorum 2 çocuğum var ikiside okuyor eşim ıssız çok ihtiyacımız var daha önce tecrübemiz var yardımcı olursanız dönerseniz bize çok mutlu oluruz

 • Mersin/Akdeniz acil mum maşa sabun paketlemede cok iyi ve cok titizim gecmiste depolarinda calismisligim var cocugum var ve esimin aldigi para kira su elektrik ev masrafina zar zor yetiyo ne olur benide gorun

 • istanbul\küçükçekmece ikitelli

 • Yeni evliyim borçlarimiz var eşime destek olmak istiyorum bana yardimci olurmusz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir