Evden çanta dikerek para kazanmak, Çanta dikme işi

Evden çalışmak isteyenler için çanta dikim işi son zamanlarda rağbet görmeye başlamıştır. Ek bir gideri olmayan ve hatta güzel getirisi olan evden çanta dikerek para kazanmak işiyle ilgili tüm detayları yazımızın devamından takip edebilirsiniz. Ayrıca ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler yazımızın sonundaki ilan kısmından yorum bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çanta Dikimi Nasıl Yapılır?

Kaliteli ve profesyonel bir şekilde çanta dikimi yaptığınız sürece güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Öncelikle kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve sosyal medya üzerinden sayfalar açarak yayınlayabilirsiniz. Ya da tamire gerek duyan çantalar için dikim hizmeti verebilirsiniz. Ancak şu sıralar farklı modellerde çantalar hazırlayarak satış gerçekleştiren kişilerin sayısı artmaya devam etmektedir. Haliyle sizler de bu konuda gerekli aksiyonları almaya hemen başlayabilirsiniz.

Çanta Dikerek Ne Kadar Kazanç Sağlarım?

Bu durum tamamen ortaya çıkaracağınız ürün tasarımı ve kalitesiyle ilgilidir. Ürettiğiniz çantalar ne kadar sağlam ise fiyat bakımından da o kadar yüksek olacaktır. Ev hanımlarının ilgisini çeken bu iş fikri aynı zamanda tüm girişimciler tarafından da yapılabilir. Fakat işe başlamadan önce el becerinizin olması gerektiğini unutmayın.

Renkli ve hafif çantalar dikerek bu çantaları 20 ile 50 TL arasında satışa sunabilirsiniz. Genç kızların dikkatini çeken renkli çantaların aynı zamanda tatil bölgelerinde çokça satıldığını söyleyebiliriz. Bu süreçte ürettiğiniz çantaları tatil bölgelerindeki alışveriş mağazalarına da satabilirsiniz.

Tüm bu uygulamaların başarılı bir şekilde devam edebilmesi için yaptığınız işten herkesin haberdar olması gerekiyor. O halde Instagram ve Facebook üzerinden sayfa oluşturarak önce çevrenizdeki insanları sayfaya davet edebilirsiniz. Daha sonra da evden çanta dikerek para kazanmak için bayan kullanıcıları ekleyebilir ve dikkat çekmeye başlayabilirsiniz. Güzel tasarımlar oluşturduğunuz ve doğru reklam politikaları uyguladığınız sürece aylık geliriniz en az 1000 TL olacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1 Comment

  • Mersin yenişehir deyim paraya ihtiyacim var yardimci olur musunz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir