Eve Dikiş İşi Veren Firmalar

Evde dikiş yaparak para kazanmak isteyenler için özel olarak hazırladığımız bu yazıda farklı detaylarla da karşılaşabilirsiniz. Çünkü son zamanlarda dikiş yaparak para kazanabilir miyim diyenlerin sayısında ciddi bir artış yaşamaktadır. Özellikle de ev hanımlarının bu konuda daha başarılı olması, yeni bir kazanç kapısını beraberinde getirmektedir.

Evden Dikiş İşi Nasıl Yapılır?

Bayanların dikiş işine ne kadar meraklı olduğunu biliyoruz. Haliyle bu süreci para kazanmaya dönüştürebileceğinizi unutmamalısınız. Evinizde dikiş yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk olarak kapsamlı bir dikiş makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bunlarla beraber elbette iğne, iplik ve diğer malzemeleri tedarik etmeniz gerekiyor.

El becerisi gerektiren bu iş aslında Türkiye’de henüz tanınmış bir sektör değildir. Yani evden yapan kişi sayısı az olduğu için genelde terzilerden hizmet alınmaktadır. Oysa yapacağınız girişimlerle beraber doğru bir reklam politikası izlerseniz, kısa sürede ciddi bir kitleye ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Dikiş İşine Nasıl Başlayabilirim?

Öncelikle yaşam alanınızda bu iş için belirli bir alan oluşturmalısınız. Daha sonra dikiş hizmeti verdiğinize dair sosyal platformlarda sayfa açmalı ve ilk olarak çevrenizdeki kişileri sayfaya davet etmelisiniz. Alternatif olarak kartvizit basarak bu konuda daha büyük bir kitleye ulaşma şansınızı artırabilirsiniz.

Eve Dikiş İşi Veren Firmalar

Evlere dikiş işi veren firmalar günümüzde oldukça fazladır. Genelde ev hanımlarını tercih eden bu firmalar sitemize bıraktığınız ilanlarla beraber sizlere ulaşabilmektedir. O halde dikiş yaparak para kazanabilir miyim konusunda aksiyon almak adına öncelikle aşağıda yer alan yorum kısmına bilgilerinizi yazmanız gerekiyor. Çünkü firmalar ek iş platformlarını ziyaret ederek bu işleri gerçekten yapabilecek girişimcilere ulaşmaktadır.

Sitemiz üzerinden diğer ek iş fikirlerini de takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü her girişimcinin evden yapabileceği işler farklıdır. Bu nedenle size daha mantıklı gelen fikirlerle ilgili araştırmalar yaparak harekete geçebilirsiniz.

Aşağıdaki başvuru alanına yaptığınız dikiş işlerini yazarak evlere dikiş işi veren firmaların sizlere ulaşmasına olanak tanıyabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 74 Comments

 • Mevlüde şimşek

  (19 Ekim 2020 - 02:42)

  İstambul esenler
  Merhaba benimde tekstil geçmişim var 15 yıl çalıştım penye üzerine 5 yıl da atölye islettim profesyonelim ama evli ve çocuğum var evden çalışmak istiyorum overlok resme üzerinde iyiyim en çok hangisinde verimlisiniz diye sorarsanız overlok . Makinem yok ama akabinde alırım

 • Istanbul gaziosmanpasada ikamet etmekteyim dikis ve nakis isinden anliyorum acil evde is ariyorum

 • Overlok işinden iyi anlarım usta overlokcuyum ev işi varsa calıasrım esenyurta yakın oturuyorum

 • ıstanbul pazaıcı de oturuyorum overlok ıs yapmak ıstıyorum ama evde makınam yok eve ıs almak ıstıryorum makına eve verıyormusun adı damla

 • Evde dikiş makinesi bar .bayan elbise çocuk elbise dikiş yapa bilirim olsa sevinirim

 • Trabzon evde yapılacak tüm el becerisi isteyen işleri yaparım küçük bebeğim var işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir