Eve Dikiş İşi Veren Firmalar

Evde dikiş yaparak para kazanmak isteyenler için özel olarak hazırladığımız bu yazıda farklı detaylarla da karşılaşabilirsiniz. Çünkü son zamanlarda dikiş yaparak para kazanabilir miyim diyenlerin sayısında ciddi bir artış yaşamaktadır. Özellikle de ev hanımlarının bu konuda daha başarılı olması, yeni bir kazanç kapısını beraberinde getirmektedir.

Evden Dikiş İşi Nasıl Yapılır?

Bayanların dikiş işine ne kadar meraklı olduğunu biliyoruz. Haliyle bu süreci para kazanmaya dönüştürebileceğinizi unutmamalısınız. Evinizde dikiş yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk olarak kapsamlı bir dikiş makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bunlarla beraber elbette iğne, iplik ve diğer malzemeleri tedarik etmeniz gerekiyor.

El becerisi gerektiren bu iş aslında Türkiye’de henüz tanınmış bir sektör değildir. Yani evden yapan kişi sayısı az olduğu için genelde terzilerden hizmet alınmaktadır. Oysa yapacağınız girişimlerle beraber doğru bir reklam politikası izlerseniz, kısa sürede ciddi bir kitleye ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Dikiş İşine Nasıl Başlayabilirim?

Öncelikle yaşam alanınızda bu iş için belirli bir alan oluşturmalısınız. Daha sonra dikiş hizmeti verdiğinize dair sosyal platformlarda sayfa açmalı ve ilk olarak çevrenizdeki kişileri sayfaya davet etmelisiniz. Alternatif olarak kartvizit basarak bu konuda daha büyük bir kitleye ulaşma şansınızı artırabilirsiniz.

Eve Dikiş İşi Veren Firmalar

Evlere dikiş işi veren firmalar günümüzde oldukça fazladır. Genelde ev hanımlarını tercih eden bu firmalar sitemize bıraktığınız ilanlarla beraber sizlere ulaşabilmektedir. O halde dikiş yaparak para kazanabilir miyim konusunda aksiyon almak adına öncelikle aşağıda yer alan yorum kısmına bilgilerinizi yazmanız gerekiyor. Çünkü firmalar ek iş platformlarını ziyaret ederek bu işleri gerçekten yapabilecek girişimcilere ulaşmaktadır.

Sitemiz üzerinden diğer ek iş fikirlerini de takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü her girişimcinin evden yapabileceği işler farklıdır. Bu nedenle size daha mantıklı gelen fikirlerle ilgili araştırmalar yaparak harekete geçebilirsiniz.

Aşağıdaki başvuru alanına yaptığınız dikiş işlerini yazarak evlere dikiş işi veren firmaların sizlere ulaşmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 62 Comments

 • Bez çanta bez toka model dikim hertürlü dokuma örme kumaş model dikim terzi işi yaparım parca başı hazırlık yaparım

 • medina mumtaz

  (20 Mart 2020 - 16:03)

  bez canta yasik kilifi duz dikis evdan yapilacak is ariyorum kendi makinam var istambul onadolu yakasi

 • İstanbul güngören overlok singer makinam var dikim yapiyorum ewde dikim işi ariyorum

 • Çiğdem Kandemir

  (5 Nisan 2020 - 05:56)

  İstanbul Küçükçekmece ev hanımıyım terzilikte yapıyorum kendi kıyafetimi ayrıca ceğiz gibi dikişler dikiyormuyum

 • Her tur ev tekstili ve maske dikebilirim

 • Maske evtekstili ve tay dike bilirim

 • Bursa yunuseli de oturmaktayım. Parça başı dikiş işi yapabilirim.

 • Düz makinam ve overlok makinam var evden çalışabilirim Kocaeli izmit

 • Merhaba. Ben 89 dogumluyum Ankarada yaşıyorum. 4 sene tekstil sektöründe caliştim. 6 ay boyuncada modelistlik kursuna gittim. Evimde düz makinem var bebek kiyafetleri abiye pantolon etek bluz elbise ve abiye dikiyorum. Bu iste ilerlemek istiyorum dönüs yaparsaniz sevinirim. Ankara Kizilcahamam

 • Sema özçolak

  (30 Mayıs 2020 - 04:57)

  Ben 30 yıl makine kullanan biriyim 17 yıl nakış atolyem vardi müşteriye siparis çalıştık şimdi evdeyim makine var nevresim yastık kılıfı çarşaf gibi düz dikiş el becerim çok bursa osmangazi hamitler tarafında oturuyorum evde iş istiyorum itinali ve temiz is yaparım işede ihtiyacım var eğer is verirseniz sizleri mahçup etmem emin olunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir