Evlere çorap işi veren firmalar

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Son zamanlarda ülkemizde birçok bayan evde ek iş imkanı arıyor ve bu imkanlar genellikle evde paketleme işi üzerine oluyor. Özellikle evde çorap paketleme işi oldukça revaçta diyebiliriz. Bunun sebebi ise yorucu olmaması, herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iş olmasıdır. Siz de evde çorap paketleme katlama işinden en gelir sağlayabilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi veren firmalara ulaşmak için çabalayan onlarca insan var fakat internetteki bilgi kirliliğinden dolayı vatandaşlar bir türlü bu firmalara ulaşamıyor ve aradıkları işi de bulamıyorlar. Biz bir kaç araştırma yaparak evde paketleme işlerini bulacağınız siteleri yazdık ve bunları detaylı bir şekilde anlattık. Yazımızda yer alan internet sitelerini ziyaret ederek aradığınız işi kolay bir şekilde bulacağınızı ümit ediyoruz.

Bilindiği üzere Türkiye’de tekstil en gelişmiş sektörlerden biri olma özelliğine sahip. Bu durumda firmalardaki yoğunluğun fazla olması anlamına geliyor. İşler yoğun olunca ortaya evlere çorap paketleme işi veren firmalar çıkıyor. Hem yoğunluğu biraz olsun hafifletmek için hem de masrafları azaltmak için evlere ek iş veriliyor.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlere çorap işi veren firmalarla anlaştıktan sonra bu paketleme işi nasıl yapılır diye bir merak etmişsinizdir. Gelin bu konuyu biraz inceleyelim.

Evde çorap işi veren yerler genellikle iş hızının artması için gerekli malzemeleri size getirir ya da bunları size kargı yoluyla ulaştırır. Malzemeler firma tarafından geldiği için (çorap ve paketleme kutuları) sizin hiç bir masrafınız olmayacak. Sadece gelen çorapları, istenildiği şekilde kutularına yerleştirmek yeterli.

Evde çorap paketleme işini kadın erkek fark etmeksizin herkes yapabilir. Ev hanımları, ek iş arayan erkekler, öğrenciler, emekliler yani herkes tarafından yapılacak bir iştir. Hatta akrabalarınız, komşularınız ya da arkadaşlarınız arasında gruplar kurarak çok daha büyük işler de alabilirsiniz.

Bu firmalarla uzun süreli çalışmak istiyor ve düzenli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız verilen işi vaktinde teslim etmeniz şart. İşi vaktinde teslim ederseniz karşı tarafa da işini iyi yapan güvenilir biri imajı vermiş olursunuz.

2020 yılında evlere çorap paketleme işi veren firmalar sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Kayseri gibi büyük şehirlere değil, ülkemizin tüm şehirlerine bu işi vermeye gayret gösteriyor. Penti çorap paketleme işi internette çok aratılmış fakat bu firmanın babet çorap paketleme işi verip vermediğiniz bilmiyoruz.

Evde paketleme işi verilir

>>> EK İŞ BULACAĞINIZ SİTELER (TIKLAYINIZ)

Çorap paketleme iş ilanları 2020 yılında da rağbet görüyor. Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır diye soranlara net bir cevap vermek mümkün değil. Çünkü anlaştığınız firmaya göre şartlar değişiklik gösterebilir. Size önerimiz işe başlamadan önce ödemenizi nasıl alacağınızı konuşmanız. Günlük, haftalık ya da aylık mı alacaksınız? Bu konuyu ödemelerde sıkıntı yaşamamak için muhakkak yetkili biriyle konuşmalısınız.

Aradığınız işi bulmanız dileğiyle… İyi günler…

>>> Evde Sabun Paketleme İşi Haftalık 480 TL Kazanç (TIKLA)

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 127 Comments

 • Batman’da oturuyorum evde paketleme işi ne çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten işimi en güzel şekilde yapmaya çalışırım lütfen yardımcı olur musunuz

 • AFYONKARAHİSAR da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönerseniz çok mutlu olurum

 • istanbul ataşehir de oturuyorum hiç bir gelirim yok bu işe ihtiyacım var

 • Nilgün Demir

  (19 Ekim 2020 - 09:34)

  Merhaba,evde çorap paketleme isi yapmak istiyorum istanbul kurtkoy de ikamet ediyorum elim hızlıdır,zamanında teslimat yaparım.ilgilenirseniz sevinirim.iyi günler

 • Kütahya merkez 5422456697 dönüş yaparsanız sevinirim

 • Istanbul sancaktepe

 • Istanbul arnavutkoy 4kisiyiz

 • Konya’da yaşıyorum 40 yaşındayım 22 yaşında kızımla birlikte bu işi yapmak istiyoruz. Temiz ve düzenli çalışırız bu işe ihtiyacımız var.

 • Mersin çalışmam gerekiyor 2 çocuk okutuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 • Mihriban Yüksel

  (6 Kasım 2020 - 22:02)

  istanbul sultangazi mahllesi iş çok ihtiyacım var iş istiyom evde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir