Kargo İle Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Ülkemizde ek gelir elde etmek isteyen insan sayısı oldukça fazla. Özellikle ev hanımları evlere iş veren güvenilir yerler hakkında sıkça araştırma yapıyorlar. Bu sayede aile bütçesine katkı sunmak ve hayatın yükünü bir nebze olsun hafifletebilmek istiyorlar. Ayrıca evde boş durmak yerine bazı hobilerini kazanca dönüştürme isteği de bunda etkili oluyor.
Bu fırsatı değerlendiren firmalar da özellikle daha düşük maliyet ve ekonomik sebeplerden ötürü evlere iş vermeye başladılar. Pandemi ortamının olması bu işi daha da yaygınlaştırdı ve insanlar genel olarak evlere iş veren güvenilir firmalar için ciddi bir arayış içine girdi. Çoğu kişinin pandemi sebebiyle işsiz kalması veya izne ayrılması bu anlamda firmalar için bir fırsata dönmüş durumda. Bu şekilde uzaktan çalışmayı destekleyen birçok firma işlerini evlere sipariş ederek tamamlamaya çalışıyorlar.

Türkiye de Hangi Firmalar Evlere İş Veriyor?

Ülkemiz genelinde birçok firma kargo yoluyla evlere iş gönderiyor. Bu işler için ayrıca personel istihdam etmesi gereken firmalar bu sayede ayrı bir personelin maliyetinden kurtuluyor ve işlerini de evde oturan ve gelir kazanmak isteyenler belirli ücret karşılığında yaptırıyorlar. Bu bağlamda fabrikalardan evlere iş veren firmalar ile fason firmalara çok fazla rastlanıyor. İmkanların fazla olması sebebiyle bu tarz işler genelde büyük şehirlerde yapılıyor. Bu sayede evden ayrılamayanlar, ev hanımları hem vakitlerini değerlendiriyorlar hem de aile bütçesine katkıda bulunuyorlar.
Bu tarz evlere iş veren firmalar özellikle maliyet hesabı yaptıklarında semtlere göre evlere iş veren yerler İstanbul ile diğer büyük şehirlerde ya daha küçük firmalar aracılığıyla işler kişilere ulaştırılıyor ya da kargo yoluyla adreslere ulaştırılıyor. Ancak kargo ücretlerinin fazla bir gider oluşturması sebebiyle işler toplu halde dağıtılabiliyor. Bu şekilde daha karlı oluyor.
Günümüzde kargo ile evlere iş veren firmalar telefon numarası ve farklı iletişim kanallarından ulaşılabiliyor. Bu tarz iş ilanlarını takip eden ev hanımları ve bu tarz işlere merak salanlar da hemen her yerden bu tarz ilanlara ulaşabiliyorlar.

Ülkemizde özellikle aşağıda saydığımız firmalar evlere iş verme konusunda ilan verebiliyorlar:

İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

•Boncuk çeşitleri ve süsleme işiyle uğraşan firmalar
•Bazı tekstil firmaları ürünlerin üzerindeki iplerin temizlenmesi işini verebiliyor
•Nikah şekeri vb. hediyelik ve süsleme işi yapan firmalar
•Kuru temizleme işinde ütü ve yıkama işleri yapan firmalar
•Yine çeşitli boyama ve çini işi yapan firmalar
•Paketleme işi yapan firmalar

 

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 38 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir