Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları hakkında detaylar verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz. Bugünkü yazımızda son zamanların popüler ek işi olan evde mandal paketleme ya da mandal montajlamadan bahsedeceğiz.

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Siz de en azından mutfak masraflarını karşılayacak kadar para kazansam diyorsanız mandal işi tam size göre. Bu iş oldukça basittir. Yapmanız gereken şey evlere mandal işi veren yerlerin / firmaların telefon numaraları aramak ve istediğiniz işi almak. Bundan sonrası sizin el becerinize ve el çabukluğunuza alakalı. Eğer eliniz hızlı ve becerikliyse ve verilen işleri zamanında teslim ediyorsanız, işi aldığınız firma sizinle uzun süreli olarak devam etmek isteyecektir. Çünkü bu sektörde verilen işin vaktinde teslim edilmesi çok önemlidir. Çünkü mandal işini size veren firma kendi müşterilerine mahcup olmamak için işi vaktinde almak ister.

Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Nedir bu mandal işi, evde mandal montajlama nasıl yapılır, paketleme nasıl yapılır diyorsanız hemen açıklayalım…

Günümüzde vatandaşlar ekonomik sıkıntı çektiği gibi firmalarda sıkıntılar yaşıyor. Şirket sahipleri artık iş yerlerine eleman almak yerine el işi gerektiren, vakit harcaman gerektiren işleri artık evde iş yapan insanlara veriyor. Bunun sebebi ise maliyeti düşürmek. Çünkü iş yerinde çalışacak eleman alsa bunun maaşı, sigortası, yol ve yemek parası var bu da büyük masraf demek. Bu yüzden iş verenler, el işi gerektiren mandal paketleme / montajlama tarzı işleri evde çalışan genelde 2-3 kişilik gruplara vermeyi tercih ediyor.

Mandal işi iki kısıma ayrılır, birincisi mandal montajlama, ikincisi ise mandal montajlama. İşveren kişi, yapacağınız işe göre size gerekli malzemeleri veriyor ve siz de verilen işe göre çalışmaya başlıyorsunuz. Çalışmalarınız bittikten sonra kargolama yoluyla ya da elden firmaya teslimat yapabilirsiniz.

Evde Mandal İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde mandal işi ne kadar kazandırıyor diye soranlar olacaktır ama bunun net bir cevabını vermek doğru değil. Çünkü çalıştığınız firmanın büyüklüğüne göre verilen ücretler değişkenlik gösteriyor. Sadece bu mu hayır, verilen iş sayısına göre, gruplar halinde çalışmaya göre de fiyatlarda oynamalar olabiliyor. Hatta evlere mandal işi veren firmalar Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul gibi büyük şehirlere göre verilen ücreti değiştiriyor.

Tabii bu işleri araştırırken mutlaka evde mandal işi yapanların yorumlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu iş hakkında tecrübe sahibi olanların yorumları sizin de işi nasıl yapacağınıza yön verir, işin kolay ve zor taraflarını da öğrenmiş olursunuz. Evde mandal işi kadınlar kulübü’ndeki yorumları da inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Evlere mandal işi verilir.

Evde mandal paketleme montajlama iş ilanları hakkında bilgi almak için İŞKUR’un web sitesini ve iş ilanları sunan siteleri ziyaret ederek firmaları arayabilirsiniz.

>>> DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Başvurular 33 Comments

  • Istanbul mandal paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var jlgilenirseniz sevinirim

  • İstanbul Ataşehir yaşıyorum evde ek iş arıyorum
    0507 374 71 35

  • İstanbul beykozda oturuyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir