Fincan süsleme işi ile sizde evde haftada 600 TL kazanın

Fincan süsleme işi ile sizde evde haftada 600 TL kazanın. Evet değerli arkadaşlar yanlış duymadınız. Fincan süsleme işi ile evden çalışarak haftada 600 TL ve daha üstünü kazanmanız mümkündür. Evlere ek iş olarak verilen fincan süsleme işinde detayları sizlere araştırarak öğrendim ve buradan paylaşıma sunuyorum.

Evde fincan süsleme işi ile ilgili ayrıntıları açıklamak istiyorum; değerli takipçilerim her geçen gün sizlere güncel ek iş ilanlarını buradan sunuyorum sizlere, bu sayede çoğu insanın ek iş bulmasına vesile olabiliyorumdur inşallah, size tavsiyem yapılan ilk güncel ilanlara başvuru bırakmanız olacaktır. Neyse lafı fazla uzatmadan fincan süsleme işi ile ilgili ayrıntılara geçmek istiyorum.

Evde fincan süsleme işi nasıl yapılıyor?

Evde fincan süsleme işi çoğunlukla bu işi yapabilecek olan kesim el işi yatkın el işi becerilerinde iyi olan kişiler olmalıdır. Anlaştığınız firma sizlere kutular halinde üzerine işlenmemiş fincanları ulaştırmaktadır. Bir etikette desen modeli belli olan bir figürüde size vermektedir. Bunun yanında fincan süsleme aparatlarını da size göndermektedir. Nasıl yapıldığına dair örneğide ize sunacaktır. Biraz meşakatli olan bu işte haftalık gelir oldukça yüksektir.

Evde fincan süsleme işi başvuru

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu vesile ile evlere fincan süsleme işi veren firmalar başvurunuzu görerek sizlere yazdığınız email adresinizden ulaşıp detayları aktarıcaktır. Aklınıza takılan soruları bana sormaktan çekinmeyin.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 35 Comments

  • Mersin yenisehirde oturuyorum.elim cok yatkındır ve hızlıdır elisciliyini severek yaparim kızımın okul masrafları icin birşeyler yapmak zorundayım bu iside severek yaparim

  • Evde ekiş yapmak istiyoruz numaram bu 5342765264 cvp beliyorum

  • Kütahya merkez elim bu tarz işlere çok yatkındır mağdur durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir