Evlere temizlik işi arıyorum

Günlük Temizlikçi Bayan Arayanlar

Genellikle yoğun iş temposundan dolayı evinin temizliğiyle ilgilenemeyenler temizlikçi arıyorlar. Bu durum hem iş arayanlar insanlar için hem de temizlikçi arayan insanlar için avantajlı bir duruma dönüşüyor. Aynı zamanda bu noktada da bir istihdam alanı oluşuyor. Genelde günlük ya da haftada 2 gün temizlik işi daha çok tercih ediliyor.

Temizlikçi Nasıl Bulabilirim?

Bu noktada size en iyi şekilde aslında çevreniz yardımcı olacaktır. Çünkü bir eve gelen temizlikçiden memnun kalan kişi, bunu çevresindeki insanlara söylüyor. Böylece temizliğe gelen kişi diğer evlere de temizliğe gitmeye başlıyor.

Kısacası günlük, haftalık ya da aylık temizlikçi arıyorsanız ilk olarak çevrenizde evlere temizlikçi çağıran insanlara konuşmalısınız.

Eğer çevrenizde temizlikçi çağıran kimse yoksa, bu noktada yardımınıza mobil uygulamalar yetişiyor. Uygulamalar sayesinde rahatça temizlikçi bulabilirsiniz. Peki hangi uygulamalar bunlar

Bu uygulamaların başında son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Armut adlı uygulama geliyor. Armut, ‘temizlikçi arıyorum’ diyen insanlara anında yardımcı oluyor. Uygulamaya kayıtlı olan onlarca temizlikçi var. Yapmanız gereken sadece arama kısmına ‘temizlikçi’ yazmanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra karşınıza temizlik işiyle ilgilenen insanlar çıkacaktır. Bu uygulamada temizlikçilere verilen puanları görebilir, olumlu/olumsuz yorumlara da göz atabilirsiniz. Armut, günlük temizlikçi bayan arayanlar için son derece yararlı bir uygulama. Kesinlikle günlük temizlik elemanı arayanlar ve haftalık temizlik elemanı arayanların işine yarayacaktır.

Bunun dışında sahibinden.com üzerinden de temizlikçi bulabilirsiniz. Gelişmiş arama seçenekleriyle size filtreleme özelliği de sunuyor. Burada bir çok firma ilan açıyor ya da bireysel olarak ilan veren insanlar da var. Hem yardımcı, hem temizlikçi arayan kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

Temizlik Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Temizlik yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız öncelikle bilmeniz geren şey çok yorulacaksınız. Ama kazandığınız ücret bu yorgunluğa değecektir. Evlere, ofislere temizlik yapmaya gidenler, gerçekten çok güzel ücretler kazanabiliyorlar.

Para kazanma noktasında iki seçeneğiniz var. Bunlardan biri şirketle çalışma bir diğeri de bireysel çalışma. İkisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Bir şirket aracılığıyla temizlik işine girerseniz, sabit bir maaşınız olur (bu genelde asgari ücret oluyor) ve sigortalı çalışan olursunuz. Eğer ben bireysel olarak çalışmak istiyorum,
kimseye bağlı olmak istemiyorum diyorsanız da yaptığınız işe göre aldığınız ücret değişebilir. Günlük temizlik işine gidiyorsanız burada en düşük ücret aşağı yukarı 100 TL’den başlıyor. İşinizi ne kadar titiz yaparsanız bu ücret o kadar yükselir. Sizden memnun kalan biri, verdiği ücreti yükselteceği gibi sizi temizlik yaptırmak isteyen çevresine de önerecektir. Ve bu şekilde temizlik yaparak aşağı yukarı 4000-5000 TL arası aylık bir maaş elde etmiş olacaksınız. Evlere temizlik işi arıyorum diyenlerdenseniz bireysel ya da bir şirkette çalışabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 1 Comment

  • Çanakkale Gelibolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir