Hafta sonu ek iş, hafta sonları ek iş arıyorum

Merhaba değerli takipçilerim hafta sonu olarak ek iş arayış içerisinde olan pek çok kişi bulunuyor. Sizlere hafta sonu yapabileceğiniz ve oldukça da güzel ek gelir elde edebileceğiniz iş önerileri sunacağım.

Normal haftaiçi çalıştığınız mesaili işlerinizden arta kalan hafta sonlarını da ek iş yaparak geçirip para kazanmak istiyorsanız o halde bu yazımı dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

Sizlere her zaman güncel ve doğru olan ek iş bilgilerini paylaşım yaparak çoğu kişinin ek iş almasını ve bu işlerden de para kazanmasına olanak tanıyabiliyoruz. Şimdi sizlere söyleyeceğim bir kaç ek iş fikri ile sizde hemen hafta sonlarını ek iş yaparak değerlendirebilir ve hafta sonu ek iş yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde poşet katlama işi; Evde poşet katlama işi ile sizde oldukça güzel ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işi veren firmalar hafta sonları iş yoğunluğundan ötürü bazı zamanlar iş verebilmektedir. Bu iş ile ilgili detaylı bilgiyi daha önce yazımızda da paylaştığımız poşet katlama işi linkini ziyaret ederek başvurunuzu bırakabilir sesinizi duyurabilirsiniz.

Fincan süsleme işi; Sizde hafta sonlarınızı ek iş yapıp değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız fincan süsleme işi sizin için seçilmiş bir iş fikri olabilir. Fincan süsleme işi ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için fincan süsleme işi başlıklı ilana göz atabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğum 2 adet iş fikri genellikle hafta sonları tercih edilen ek işler grubundadır. Sizde bu iş fikirlerinden birini tercih ederek hafta sonu ek iş alabilir ve hafta sonlarınızı ek iş yaparak değerlendirip para kazanarak ek gelir elde edebilirsinin.

Ayrıca hafta sonları yapabileceğiniz iş modelini de belirterek aşağıda bulunan form kısmına bulunduğunuz il ile birlikte başvurunuzu bırakarak evlere ek iş veren firmalara da bu vesile ile sesinizi duyurmuş olursunuz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir