Hakkımızda

1 yıldan fazla olarak yayın hayatını sürdüren “Ek İş Arama” isimli web sayfamız iş fikirleri konusunda tavsiyeler ve farklı fikirler sunmaktadır. Sitemizde internetten para kazanma, ek gelir, ek iş veren firmalar, evde ek iş ve benzeri bir çok konuda bilgiler ve fikirler sunuyoruz. Gelişen teknoloji ve iletişim ağları meslek dallarını da genişletti ve farklı mecralara taşıdı. Bugün yani 21. yüzyılda o kadar çok geniş iş ağı oluştu ki, hiç akla gelmeyecek onlarca yeni sektör oluştu. Günümüzde hala yeni meslekler ortaya çıkmaktadır.

Gelişen yer yüzünde teknoloji ve bilişim ağlarının gelişmesi iş imkanlarını da artırdı. Bununla beraber iş bulma imkanları da arttı. Bu bağlamda web sayfamız da, yenilenen ve sürekli gelişen bu iş sektörlerine ayak uyduracak bilgiler ve imkanlar sunarken, ek iş arayan kişi ve grupların ilan verme ve iş takibi yapmaları için imkanlar oluşturmaya gayret etmektedir.

Umuyoruz ki, web sayfamızı takip eden kullanıcılar yeni fikirlere ulaşır. Bununla beraber ilan veren kullanıcılar, bu sayede yeni bir iş ve imkanlar sahibi olur.

Neden böyle bir site kurmaya ihtiyaç duyduk?

Ülkemizde gelir düzeyi düşük, ekstra zamanlarında farklı iş yapmak isteyen insanlara ve ev hanımlarının boş zamanlarında ailesine katkıda bulunmasına yardımcı olmak için ekisarama.com‘u kurduk. Sitemizde daha kolay ek iş bulmanız adına iş verenler ile sizin aranızda aracı oluyoruz.

Peki bu nasıl oluyor?

Yazdığımız her iş arama yazısının altında yer alan yorum kısmına telefon numaranızı ya da mail adresinizi bıraktığınızda iş imkanı veren şirketler sizinle iletişime geçecektir. ekisarama.com aracılığıyla bulduğunuz her iş, sizi mutlu ettiği gibi bizleri de mutlu etmektedir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA