İnternetten El Emeği Ürünlerin Satışı

İnternetten el emeği ürünlerin satışı aslında çok kolay. Evden yapılabilecek işler arasında yerini alan örgü oyuncak işi hem eğlenceli hem de güzel kazançlar sunan seçeneklerdendir. Daha çok bayanlara hitap eden bu işi yapabilmek için elbette el becerinizin olması gerekiyor. Ayrıca örgü oyuncak yaparak para kazanmak isteyenler online siteler üzerinden satış gerçekleştirebilir. Masrafsız olan bu işin yanı sıra kendinize ait bir sosyal medya platformu açarak da satış işlemlerine başlayabilirsiniz.

Sen Yap Sen Sat

Örgü oyuncaklar son dönemlerde oldukça popüler. Ebeveynler bu oyuncakların doğal olması nedeniyle çocuklarının sağlıklı bir şekilde vakit geçirmesini ister. Haliyle örgü oyuncak modelleri arasında başka yerde olmayan renk ve model seçeneklerini üreterek alacağınız sipariş sayısını artırabilirsiniz.

Örgü oyuncaklara alternatif olarak yine sağlıklı olan ahşap oyuncaklardan da kazanç elde edebilirsiniz. El becerinizi kullanarak ortaya çıkaracağınız ürünleri ilk olarak sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Zamanla dikkat çekerek ve elbette müşterilerden gelecek olumlu yorumlar sayesinde aylık kazancınızı 1000 TL’ye kadar çıkarabilirsiniz.

Ahşap oyuncakların yanı sıra yurt dışından oyuncak getirip satarak da para kazanabilirsiniz. Ya da maket oyuncak satışından da gelir elde edebilirsiniz. O halde örgü oyuncak yaparak para kazanmak istiyorsanız web üzerinden detaylı bir araştırma yapmaya başlayabilirsiniz.

Hemen alt kısımda yer alan ilan bölümüne, iletişim bilgilerinizi bırakarak ek iş veren firmaların tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

El işi satışı yapabileceğiniz  sen yap sen sat için örnek sayfalar:

Gittigidiyor (TIKLA)

Sahibinden (TIKLA)

zet.com (TIKLA)

Letgo

Instagram: İnstagram’dan satış mı olur demeyin. İnternetten el emeği ürünlerin satışı için İnstagram ürün satma konusunda çok ciddi ve büyük bir pazar. Sadece instagramda ürün satarak zengin olan insanlar var. Yapmanız gereken çok basit. Youtube’da onlarca eğitim konusunu var. Bu videoları izleyerek önce instagramda sayfa nasıl açılır? Nasıl aktif olunur? Nasıl takipçi artırılır? Nasıl ürün satılır? Böyle yüzlerce video var. Hepsini izleyin ve hemen işe koyulun.

Örgü Oyuncak Nasıl Yapılır?

Örgü oyuncak modelleri araştırıldığı zaman çok sayıda seçenekler karşılaşabilirsiniz. Asıl önemli olan durum daha özgün oyuncaklar ortaya çıkarmaktır. Çünkü bu sayede dikkat çekecek ve siparişlerinizi artırabileceksiniz. Örgü oyuncak yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler;

  • Yün
  • Tığ
  • Makas
  • Nakış ipi
  • Yün iğnesi
  • Vidalı göz
  • Keçe
  • Lif dolgu şeklinde sıralanmaktadır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 7 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir