İŞKUR iş başvuru formu 2020

İŞKUR’un Evde İş İmkanları

İŞKUR, geçtiğimiz dönemlerde yeni bir projeyi hayata geçirerek evlere iş imkanı sunmaya başladı. Vatandaşlar, günde 4-5 saat çalışarak güzel paralar kazanabilecek. Bu proje evde iş imkanı arayan insanlar için oldukça avantajlı olduğu gibi iş vere firma sahipleri için de fazlasıyla avantajlı. İşverenler, en az maliyetle üretim için evlere ek iş vermeyi tercih etmeye başladı. Bu maddi olarak firma sahibinin işine geliyor. Çünkü asgari ücret, yol parası, yemek parası ve sigorta gibi masraflardan kurtularak işlerini daha az masrafla yaptırıyorlar.

İŞKUR’un Evde İş İmkanları Nelerdir?

İŞKUR’un evde iş imkanları fazlasıyla geniş. Bir çok alanda hizmet sunan İŞKUR’da yeteneğinize göre işleri seçebilirsiniz. Genellikle sizi yormayacak 4-5 saat çalışarak para kazanacağınız işler oluyor. Diyeceksiniz ki bu İŞKUR’un evde iş imkanları nelerdir? İşte o evde iş ilanları örneklerinden bazıları.

Nikah şekeri, triko paketleme, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, davetiye zarflama, boncuk dizme, poşet katlama, takı tasarımı, tırnak kutulama, mandal montajı, poşet katlama ve süs eşyası paketleme gibi pek çok iş imkanı mevcut.

Eskişehir, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Konya, Kayseri, Malatya, Adana, Denizli, Antalya gibi gelişmiş şehirlerimizde evde iş imkanları ve ilanları daha fazladır.

Başvurular Nasıl Yapılır?

İŞKUR’da kendi el becerinize göre iş beğendiniz, bu iş bana göre yapabilirim dediniz. Peki İŞKUR’a nasıl başvuru yapılır? Gelin beraber bu konuyu biraz inceleyelim.

İŞKUR, Türkiye’deki işsizlik sorununu çözmek ve istihdamı sağlamak adına kurulmuş bir kurumdur. Her yıl binlerce kişi bu kurumdan yaralanarak işini buluyor. İŞKUR’da her kesime göre iş bulmak mümkün. İlkokul, lise, üniversite mezunu olmanız hiç bir şeyi değiştirmiyor, herkes kendi alanında rahatlıkla iş bulabilir. Bu işlere başvurmanız için yapmanız gereken İŞKUR’un resmi web sitesini ziyaret etmek.

İlk önce siteye kişisel bilgilerinizi doldurarak kayıt olmanız gerekli. Sitede yer alan “Mesleğinizi Yazınız”, “İl Seçiniz” seçeneklerini kendinize uygun olarak doldurmalısınız ve ara butonuna tıklamalısınız.
Karşımıza çıkan ekranda bir önceki aşamada seçtiğiniz il ve mesleğe göre sonuçlar çıktı.
Buradaki sonuçlar listesinde sizin aradığınız pozisyondaki işleri seçerek tıklayabilirsiniz. İçerikte iş tanımı, çalışma saatleri, eğitim durumu, askerlik gibi iş hakkında bazı bilgileri edinebilirsiniz.
Son aşama olarak da iş size uygunsa ilanın içinde yer alan “başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR evde iş ilanları

Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar TIKLAYIN

Başvuru Formu ve Tüm Detaylar

İŞKUR başvuru formu doldurma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Başvuru formunda kısaca bir CV öz geçmiş dolduruyorsunuz. Yapmanız gereken kendinizi firma sahibi yani işveren tanıtmak. Ne mezunusun, daha önce nerelerde çalıştın, kaç yıllık tecrüben var, hangi sertifikaları aldın v.b alanları doldurduktan sonra formu kaydedip çıkıyorsunuz. Ve artık sizin de 2020 İŞKUR başvuru formu sahibisiniz.

İŞKUR’un evde ek iş ilanlarını nasıl takip ederiz diye soranlar için aşağıya bir İŞKUR’un resmi sitesinin linkini bırakıyoruz, oradan bakarak takibinizi yapabilirsiniz.

İŞKUR RESMİ WEB SİTESİ

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 23 Comments

  • Bende paketleme işi istiyorum yardımcı olun lutfen Esim de bende çalışmıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir