İzmir Evde Ek İş Paketleme İşi İlanları

İzmir evde paketleme işi Buca ve Karşıyaka işlerinde firmaların ek imkanları sunması ile devam ediyor. Karabağlar evde paketleme işi noktasında da aktif ilçelerden biridir. Bugünkü yazımda İzmir ek iş ilanları konusunda değineceğim. Google’da ek iş ilanları diye bir arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce site çıkmakta. Siz de bu sitelere iş bulma umuduyla girip incelemelerde bulunuyorsunuz. Ama bu tarz siteler genellikle sırf hit almak için iş arayan insanların hayalleriyle oynuyor, bir iş fırsatı sunmadığı gibi iş hakkında elle tutulur bir bilgi de vermiyor.

İzmir evde paketleme iş ilanları

Son dönemlerde ek iş arayanlar tarafından en çok tercih edilen işlerden biri evde paketleme oldu. Evde iş yapmayı düşünenler ilk olarak firmalar tarafından verilen paketleme işlerini seçiyorlar. Çünkü bu işin pek çok alanı mevcut, başta evde galoş paketleme, evde kürdan paketleme, evde sabun paketleme ve  A4 kağıdı paketleme olmak üzere bir pek çok alanda iş yapma şansınız var.

Ülkemizde en çok bu işlerle ilgilenen şehirlerimizden biri de İzmir. İzmir’deki ev hanımları, aile bütçesine katkıda bulunmak adına paketleme işleriyle uğraşıyorlar.

Biz ekisarama.com olarak yapılan tüm bu yanlışların karşısındayız. Çünkü insanların yok yere umutlandırmanın ve vakitlerini çalmanın bir lüzumu yok.

İzmir ek iş veren firmaları bulmak için ne yapmam gerek diye düşünüyorsunuz muhtemelen.
Öncelikle yapmanız gereken ilk iş İŞKUR’un internet sitesine girmek. Burada yer alan iş ilanları bölümüne tıklayarak, aradığınız paketleme işin rahatlıkla bulabilirsiniz. Dediğim şekilde istediğiniz işi bulamadıysanız Google’da ‘İzmir sabun paketleme iş ilanları İŞKUR’ diye bir arama yaptığınız zaman ilk sırada İŞKUR’un resmi sayfasında daha detaylı sonuçlar bulabilirsiniz. Karşıya evde paketleme işi konusuna gelmeden önce bu iş imkanı hakkında kısaca bilgi verelim.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Birçok ev hanımı boş zamanlarında evinin bir takım ihtiyaçlarını karşılamak ya da kendi harçlıklarını kendileri kazanmak için evde paketleme işi yapıyorlar. Kimi ev hanımları bu işi tek başına yapmak yerine akrabaları ya da komşularıyla bir ekip kurmayı tercih ediyorlar. Bunun sebebi ise daha büyük firmalardan, daha büyük işler almak. Evlere paketleme işi veren şirketler genellikle takım halindeki çalışmalar gruplarına daha fazla şans veriyor. Çünkü büyük işler, fazla kişiyle daha kısa sürede bitiriliyor. Büyük ekip, büyük para demek 🙂 Paketleme işinde genelde firmalar size ürünleri veriyor ve bunların paketlenerek kutulara konulmasını istiyor. Tabi her firma için aynı şeyi söylemem mümkün değil, şartlar ve istekler her zaman değişkenlik gösterebilir. İşe başlamadan önce işin tam olarak nasıl yapılacağını öğrenin ve tüm detayları çekinmeden sorun ki ileride iş veren ile aranız da bir problem çıkmasın. Evde paketleme işi İzmir telefon numaraları ve iletişim bilgilerini arayarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İzmir Evde Ek İş İmkanları

İzmir’in Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Torbalı gibi ilçelerinde evlere ek iş veren firmalar mevcut. Eğer siz de ek iş arıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz şekilde İzmir’de iş bulabilirsiniz.
Evde paketleme işi yapma alanı oldukça geniş diyebiliriz. Sıralayacağımız işler içinde kendi el becerinize göre olanı, el çabukluğunuza göre olanı seçmenizi öneririz. İşte İzmir evde paketleme işi alanları:
1- Sabun paketleme
2- Nikah ve bebek şekeri paketleme
3- Mum Paketleme
4- Dikiş yaparak para kazanma
5- Çay paketleme işi
6- Toka kutulama
7- Bardak paketleme
8- Boncuk dizme ve paketleme işi

Bu listeyi daha da uzatmak mümkün ama hepsini sıralamaya kalksak boş yere vaktinizi almış oluruz.

Evde paketleme işi İzmir Buca ilçesinde olduğu gibi Karşıya ve Karabağ’lar ilçesinde talebe ve iş hacmine göre devam ediyor.

Umarız ihtiyacınız olan ek işi en kısa sürece bulunursunuz. Bu sürece katkımız olursa ne mutlu bizlere..

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 12 Comments

  • Merhaba .. Benim adım Aydın Ertan ve Türkiye’nin vatandaşı, “Kredi Finansmanı Evi” adında bir kredi şirketine teşekkür etmek istiyorum. Banka tarafından kredi almaktan birkaç kez reddedildikten sonra reklamlarını aldım çevrimiçi denemeye karar verdim, çünkü bana yardım edecek kimsem yok ve neyse ki, bazı kağıt işleri imzaladıktan ve gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra kolayca kredi aldım ve tanıklığımı çevrimiçi olarak paylaşmaya karar verdim. Benim gibi aynı durum, her tünelin sonunda ışık olması ve sorunlarının çözümünü bulmaktan vazgeçmemesi umuduyla olabilir. Ayrıca, finansal desteğe ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilir ve ayrıca bilgilerini çevrimiçi ortamda nasıl edindiğinizi anlatabilirsiniz.

    E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

  • Merhabalar evde yapabileceğim ek iş arıyorum paketleme işi İzmir çiğlide oturmaktayım başvuruma cevap alabilirsem teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir