İzmir Evde Ek İş Paketleme İşi İlanları

Öncelikle hepinize merhaba. Bugünkü yazımda İzmir ek iş ilanları konusunda değineceğim. Google’da ek iş ilanları diye bir arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce site çıkmakta. Siz de bu sitelere iş bulma umuduyla girip incelemelerde bulunuyorsunuz. Ama bu tarz siteler genellikle sırf hit almak için iş arayan insanların hayalleriyle oynuyor, bir iş fırsatı sunmadığı gibi iş hakkında elle tutulur bir bilgi de vermiyor.

Biz ekisarama.com olarak yapılan tüm bu yanlışların karşısındayız. Çünkü insanların yok yere umutlandırmanın ve vakitlerini çalmanın bir lüzumu yok.

İzmir ek iş veren firmaları bulmak için ne yapmam gerek diye düşünüyorsunuz muhtemelen.
Öncelikle yapmanız gereken ilk iş İŞKUR’un internet sitesine girmek. Burada yer alan iş ilanları bölümüne tıklayarak, aradığınız paketleme işin rahatlıkla bulabilirsiniz. Dediğim şekilde istediğiniz işi bulamadıysanız Google’da ‘İzmir sabun paketleme iş ilanları İŞKUR’ diye bir arama yaptığınız zaman ilk sırada İŞKUR’un resmi sayfasında daha detaylı sonuçlar bulabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Birçok ev hanımı boş zamanlarında evinin bir takım ihtiyaçlarını karşılamak ya da kendi harçlıklarını kendileri kazanmak için evde paketleme işi yapıyorlar. Kimi ev hanımları bu işi tek başına yapmak yerine akrabaları ya da komşularıyla bir ekip kurmayı tercih ediyorlar. Bunun sebebi ise daha büyük firmalardan, daha büyük işler almak. Evlere paketleme işi veren şirketler genellikle takım halindeki çalışmalar gruplarına daha fazla şans veriyor. Çünkü büyük işler, fazla kişiyle daha kısa sürede bitiriliyor. Büyük ekip, büyük para demek 🙂 Paketleme işinde genelde firmalar size ürünleri veriyor ve bunların paketlenerek kutulara konulmasını istiyor. Tabi her firma için aynı şeyi söylemem mümkün değil, şartlar ve istekler her zaman değişkenlik gösterebilir. İşe başlamadan önce işin tam olarak nasıl yapılacağını öğrenin ve tüm detayları çekinmeden sorun ki ileride iş veren ile aranız da bir problem çıkmasın.

İzmir Evde Ek İş İmkanları

İzmir’in Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Torbalı gibi ilçelerinde evlere ek iş veren firmalar mevcut. Eğer siz de ek iş arıyorsanız yukarıda bahsettiğimiz şekilde İzmir’de iş bulabilirsiniz.
Evde paketleme işi yapma alanı oldukça geniş diyebiliriz. Sıralayacağımız işler içinde kendi el becerinize göre olanı, el çabukluğunuza göre olanı seçmenizi öneririz. İşte İzmir evde paketleme işi alanları:
1- Sabun paketleme
2- Nikah ve bebek şekeri paketleme
3- Mum Paketleme
4- Dikiş yaparak para kazanma
5- Çay paketleme işi
6- Toka kutulama
7- Bardak paketleme
8- Boncuk dizme ve paketleme işi

Bu listeyi daha da uzatmak mümkün ama hepsini sıralamaya kalksak boş yere vaktinizi almış oluruz.

Umarız ihtiyacınız olan ek işi en kısa sürece bulunursunuz. Bu sürece katkımız olursa ne mutlu bizlere..

Başvurular 8 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir