İzulaş iş başvurusu

İZULAŞ Personel Alımı Online İş Başvurusu

İZULAŞ personel alımı hakkında neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda anlattık. İZULAŞ personel alımı online iş başvurusu için de kurumun web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. İzmir’de bir çok kişiye iş imkanı sağlayan kurum, özellikle son yıllar eleman alımını hızlandırmış durumda. Çünkü İZULAŞ’ta yeni iş kolları ortaya çıktıkça eleman alımı da ister istemez artıyor.

Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan İzmir, büyük şehir olduğundan dolayı ulaşım noktasında çok ileri seviyede. Nüfus kalabalığından dolayı İzmir’de büyük otobüs filoları ve metro trenleri mevcut. Halk tarafından da oldukça yaygın kullanılan toplu ulaşım İZULAŞ vazgeçilmez bir kurum haline getiriyor.

İZULAŞ, tam 1990’dan beri İzmir halkının rahat ulaşım sağlaması için hizmet veriyor. Yönetim kurulu ve şoförler, yolcular rahat etsin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. İZULAŞ’ın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre bünyesinde tam 300 otobüs barındırmakta.

İZULAŞ Personel Elaman Alımı 2020

İzmir, ülkemizin en büyük şehirlerinden biridir, nüfusu da oldukça kalabalıktır. Hal böyle olunca ister istemez ulaşım da çok önemli bir hal alıyor. İlçeler arasında ulaşımı sağlamak için otobüs, metro, izban, eshot ile gerekli ulaşım sağlanıyor. Tabi bu kadar çok kurum olunca eleman açığı da ortaya çıkıyor. İZULAŞ şoför alımı, terminal görevlisi alımı, temizlikçi alımı ve memur alımı gibi bir çok alanda personel alımı yapılıyor

İZULAŞ, İzmirli’nin daha iyi ulaşıma sağlaması için var gücüyle çalışıyor. Şehir içi ulaşım için tüm ekipleriyle çalışan İZULAŞ, her daim işin en iyisi ve en kalitelisini yapmayı hedefliyor.

İZULAŞ iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların uygun tarihleri beklemesi gerekiyor. Çünkü senenin belirli aylarında iş alımları açık oluyor. İş başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için kurumun sitesinde yer alan iletişim bölümüne tıklayabilirsiniz.

İZULAŞ iletişim bilgileri için (TIKLAYINIZ)

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir