Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç elde edilebilir. Aramalarım neticesinde evlere kalem firmalarının ek iş olarak göndermiş olduğu kalem montaj işi ile sizde evde ek gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işi yapan firmaların evlere ek iş olarak göndermiş olduğu kalem montaj işinde oldukça güzel ek kazançlar olabiliyor.

Kalem montaj işi ile ilgili siz değerli takipçilerime buradan bilgiler vermeye çalışacağım. Evde kalem montajı işi nasıl yapılır? Değerli takipçilerim evde kalem montajı içi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda bir ek iştir. Bu ila başlığı altından yapacağınız başvuru ile evlere kalem montajı veren firmalar sizlere ulaşarak tekliflerini iletir. Anlaştığınız da siz de kalem montajı işinden haftada 500 TL ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kalem montajı işi nasıl yapılır?

Firmalar sizlere kalemlerin ortadan ikiye ayrılmış bir vaziyette ulaştırmaktadır. sizde kalemin içini kutusuna koyarak vidalama yerinden döndürerek elinizle sıkıyorsunuz. Oldukça basit ve seriye bağlayarak yapabileceğiniz bir ek iştir. Bu ek işi adetli yapımlarınız da güzel ek gelir elde edersiniz.

Evde kalem montajı işi veren firmalar ve başvuru hakkında

Değerli takipçilerim aşağıda bulunan başvuru kısmına sizde bulunduğunuz il ile birlikte başvurunuzu bırakıp, sesinizi evlere kalem montajı işi veren firmalara duyurabilirsiniz. Bu sayede sesinizi bu firmalara duyarak sizler ulaşım yapacak ve tekliflerini iletecektir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 596 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir