Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç

Kalem montaj işi ile evde çalışarak haftada 500 TL kazanç elde edilebilir. Aramalarım neticesinde evlere kalem firmalarının ek iş olarak göndermiş olduğu kalem montaj işi ile sizde evde ek gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işi yapan firmaların evlere ek iş olarak göndermiş olduğu kalem montaj işinde oldukça güzel ek kazançlar olabiliyor.

Kalem montaj işi ile ilgili siz değerli takipçilerime buradan bilgiler vermeye çalışacağım. Evde kalem montajı işi nasıl yapılır? Değerli takipçilerim evde kalem montajı içi son derece basit ve hemen hemen herkesin yapabileceği tarzda bir ek iştir. Bu ila başlığı altından yapacağınız başvuru ile evlere kalem montajı veren firmalar sizlere ulaşarak tekliflerini iletir. Anlaştığınız da siz de kalem montajı işinden haftada 500 TL ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kalem montajı işi nasıl yapılır?

Firmalar sizlere kalemlerin ortadan ikiye ayrılmış bir vaziyette ulaştırmaktadır. sizde kalemin içini kutusuna koyarak vidalama yerinden döndürerek elinizle sıkıyorsunuz. Oldukça basit ve seriye bağlayarak yapabileceğiniz bir ek iştir. Bu ek işi adetli yapımlarınız da güzel ek gelir elde edersiniz.

Evde kalem montajı işi veren firmalar ve başvuru hakkında

Değerli takipçilerim aşağıda bulunan başvuru kısmına sizde bulunduğunuz il ile birlikte başvurunuzu bırakıp, sesinizi evlere kalem montajı işi veren firmalara duyurabilirsiniz. Bu sayede sesinizi bu firmalara duyarak sizler ulaşım yapacak ve tekliflerini iletecektir.

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 301 Comments

 • Sabun kalem paketleme evde yapabilecegım iş ihtıyacım var tekırdag süleymanpasadayım
  Zeynepzeyno@gmail.com

 • Fatma demircan

  (24 Şubat 2020 - 01:28)

  Geri dönüş yapmanızı bekliyorum inş Gaziosmanpaşa 500 evler
  Demircanfatma4@gmail.com

 • MUHARREM KAHVECİ

  (24 Şubat 2020 - 12:23)

  eşim kısmi felçli dışarda çalışamıyorum
  missumuharrem@gmail.com

 • Mersin’de yaşıyorum çalışıyorum ama ilk işe ihtiyacım var Yardımcı olursanız sevinirim

 • Merhaba ben istanbul beykoz Cumhuriyette oturuyorum kalem paketleme iş istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var cocuklarimin ihtiyaci için işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 9 yıl tekstilde çalıştım evlenincede bıraktım çok acil rica ediyorum geri dönüş bekliyorum 0534 584 36 64

 • Hülya Demirali

  (25 Şubat 2020 - 23:00)

  Eşim serbest çalışıyor iş olunca çıkıyor işe çok ihtiyacım var elim pratik ve seri istediginiz gibi temiz iş vaktinde teslim edecegimin teminatını sizlere verebilirim çoçuklarım için çalışmam lazım yetkiler den dönüş yapmalarını istirham ederim..Tekirdağ Süleymanpaşa

 • Istanbul arnavutköy de oturuyorum daha önce den butarz işler yaptım tecrübem vardır ve elim oldukça pratik memnun kalacaginizdan eminim

 • Biz 8 nufuslu aileyiz evde ek iş kalem monta isi ve diger paketleme işlerinde bize yardımci olsanız ćok iyi olur seri hizli sürekli zamaninda teslimat edilir emrinizdeyiz istanbul bağcilar 05342651149 sizden cevap bekliyoruz

 • Hande nur kara

  (1 Mart 2020 - 00:42)

  Sakarya Serdivan’da oturuyorum ve oldukça boş zamanım oluyor. Bunu değerlendirmek istiyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum. İyi günler dilerim.

 • Merhaba ben Mersin’de yaşıyorum elim çok yatkındır ve seridir bu işe çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir