Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Ne İş Yapabilirim

Artık sermayesiz olarak da yapılabilecek işler söz konusudur. Bu işleri tercih etmeden önce sermayesiz para kazanmak istiyorum diyenler için oldukça güzel fikirler paylaşacağız. Genelde web üzerinden start vereceğiniz fikirlerde kendinizi geliştirerek çok daha kazançlı bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri

Hiç sermayesi olmayanlar aşağıda sunulan tavsiyelerle beraber gerekli aksiyonları alabilir;

  • İçerik üretmek
  • Özel hediyelik üretimi
  • Çorap satmak
  • Özel ders vermek
  • Evden paketleme işleri
  • Sanal asistanlık yapmak
  • Mail okumak

İçerik Üreterek Para Kazanmak

Web sitesi sahipleri, kendiler için içerik üreten yazarlara günlük, haftalık ya da aylık olarak ödeme yapmaktadır. Genelde kelime sayısına göre ortaya çıkan ücretlerle beraber aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Üstelik bu iş için sermaye yerine yeteneğe sahip olmanız gerekir.

Çorap Satarak Para Kazanmak

Çorap tedariki yaparak ister internetten isterseniz de pazar alanlarında satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Aslında başlangıçta küçük bir sermayeye ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden 500 TL’lik bir sermayeyi rahatlıkla 1000 TL kazanç olarak geri alabilirsiniz.

Özel Hediyelik Üretimi Yaparak Para Kazanmak

Tamamen el becerisine göre özel hediyelik üretimi yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanması gereken bu ürünleri İnstagram üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Ayrıca bu konuda satış yaptığınıza dair sayfalar açarak kullanıcıların ilgisini çekmeniz önemlidir.

Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Son zamanlarda sermayesiz para kazanmak istiyorum diyenlerin sayısı arttığı için yeteneğe göre özel ders vererek güzel kazançlar elde edilebilir. Lise ya da orta okul seviyesinde olan öğrenciler için saatlik ücret belirleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer içeriklere de göz atarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda hazırladığımız ilan panosuna yorum bırakabilir ve firma ya da iş verenlerin tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir