Kişiselleştirilmiş Kalem İşi Yaparak Para Kazanmak

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyelerin her zaman önemli olduğu biliniyor. Bu yüzden sizler de girişimlerinizi bu alanda değerlendirebilirsiniz. Aslında kişiselleştirilmiş kalem işi yaparak para kazanmak her zaman revaçtadır. Çünkü kalem tasarımı yapabilen kişi sayısı sınırlıdır. Evinizde hazırlayacağınız özel bir çalışma alanında kalem tasarımları yaparak hem internetten hem de kendi satış platformunuzdan güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bu süreçte daima dikkat çeken ve ilginç tasarımlarla süslenen kalemlerin daha çok tercih edildiğini unutmayın.

Kişiselleştirilmiş Kalem Yapıp Satmak

Web üzerinden hazırlayacağınız reklam ve satış sayfalarınıza, tasarladığınız kalemleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki kırtasiye ve hediyelik ürün satışı yapan yerlere giderek bu konuda hizmet verdiğinizi belirtebiliriz. Genelde ahşap kalemlerim popüler olduğu günümüzde alacağınız siparişlerde kişilerin adını da kullanarak özel hale getirebilirsiniz.

Evden yapılabilecek işler arasında olan kalem tasarım işinde önce reklama ihtiyacınız vardır. Çevrenizdeki insanların da bu sürece katkıda bulunması gerekir. Buna ek olarak isme özel veya kişiye özel alacağınız siparişleri farklı şekillerle süsleyerek sipariş veren kişinin sizi çevresine tavsiye etmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası her zaman özgün olmanız ve tercih edilen kişi olmak için çabalamanız şarttır. Bu iş genelde ek kazanç sağlamak için yapılır ve kazancı da aylık 500 ile 1000 TL arasındadır.

Kalem Tasarımı Yaparak Para Kazanmak

Ahşap kalemler üzerine uygulayacağınız tasarımlara el emeğinizi eklemeniz gerekiyor. Çünkü bu işi yapan kişi sayısı artmaya devam ederken işin incelikleri de araştırılıyor. Haliyle kişiselleştirilmiş kalem işi yaparak para kazanmak isteyen kişiler web üzerinden siparişler almayı sürdürüyor.

Kalem tasarımı gibi farkınızı ortaya koyacak iş ilanlarına ulaşmak için hemen aşağıda yer alan yorum butonunu kullanmanız yeterlidir. Pek çok firma bu yorumlar üzerinden ek iş vererek istihdama katkıda bulunmaktadır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir