Kişiye özel hediye işi yaparak para kazanmak

Kişisel hediyeler her zaman beğenilmiştir. Çünkü sevdiğiniz insanlara alacağınız özel hediyelerle onların ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu durum yeni bir iş sektörünü ortaya çıkarmıştır. O halde kişiye özel hediye işi yaparak para kazanmak isteyenler yepyeni fikirlerle birlikte güzel kazançlar elde edebilir. Bu süreçte atacağınız adımları bilmeniz ve hangi platformlar üzerinden satış yapacağınızı da öğrenmenizde yarar var.

Kişiye Özel Hediye İşi Yapmak

Kişiye özel hediyeler anahtarlıklardan fotoğraf çerçevesine, yastıklardan dekorasyon ürünlerine kadar büyük bir alanı kapsar. Hangi ürünlere ilginiz ve beceriniz var ise bu ürünlerden yola çıkarak hareket edebilirsiniz. Ayrıca bu iş fikrinde boya uygulamaları, nakış ve baskılar gibi farklı alternatifler de oluşturabilirsiniz.

Başlarken iş planı yapmak her zaman önemlidir. Ülkemizde bu konuda faaliyet gösteren işletmeleri kontrol edebilir ve ne tür ürünler sattıklarını görebilirsiniz. Ek olarak bu ürünlerin hangilerinin trend olduğu hakkında da fikir sahibi olmanız şarttır.

Ürün incelemelerinin ardından fiyat uygulamalarına bakmanız gerekiyor. Aylık tahmini gelir ve gider tablosu oluşturarak çok daha mantıklı seçimler yapabilirsiniz.

İşletmeniz için gerekli ekipmanları satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tedarik etmelisiniz. Genelde bu tür işlerde toplu alımlarda daha ucuza tedarik etme şansınız olacaktır. Seramik, tahta süslemeler, cam eşyalar ve buna benzer ekipmanları hazırladıktan sonra artık kişiye özel hediye işi yaparak para kazanmak için harekete geçmiş olursunuz.

Kişiye Özel Hediye İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ortaya çıkaracağınız tasarımlar aslında ücreti belirleyecektir. Başlangıçta piyasanın altında rakam belirlerseniz daha büyük kitlelere ulaşma şansınız olacaktır. Ayrıca ilgi çeken ürünler sayesinde güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Hediye işiyle ilgilenmek isteyenlerin mutlaka aşağıdaki panoya yorum bırakmaları gerekir. Çünkü ek iş veren firmaların size ulaşmasını istiyorsanız bulunduğunuz ili belirterek paylaşmanız yeterli olacaktır.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 2 Comments

  • Kayseri ev hanımı evde ek iş yapmak istiyorum

  • Kübra Yılmaz

    (8 Mayıs 2021 - 16:34)

    Mersin’de yaşıyorum 4 kişi bu işi yapmak istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir