Konya evlere iş

Konya İŞKUR Evde İş İlanları

Konya İŞKUR evde ek iş imkanı ile siz de evinize ek kazançlar konusunda destek olabilirsiniz.
İş maliyetini düşürmek isteyen firmalar genellikle evlere iş veriyor. Bunun başlıca sebeplerinde birisi bir işçinin firmaya olan maliyetidir. Eğer firma bir işçi almaya kalksa maaş, sigorta, yol parası ve yemek parası verme durumda. Bunlardan kurtulmak isteyen firmalarda çözümü evlere iş vermekte buluyor. Bu durum hem evde iş yaparak para kazanmak isteyen kişilerin işine geliyor hem de işverenin.
Bu fırsattan yararlanmak isteyen işçi ve işverenin başvurduğu kurum İŞKUR’dur. İŞKUR, devlet tarafından kurulmuş olup evde iş ilanları bulabileceğiniz en güvenilir kurumdur. Konya’da İŞKUR evde iş ilanları arıyorsanız kurum sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Konya İŞKUR Evde ek iş imkanı

Vasıflı ya da vasıfsız bir çok kişi kendine bir şekilde iş bulma imkanına sahiptir, lakin çocuklu ev hanımları iş bulma noktasında sıkıntı çekiyor. Çünkü ev işleriyle ilgilenmekten, çocuklara bakmaktan bir firmaya gidip çalışma imkanı bulamıyorlar. Tam bu noktada devreye İŞKUR giriyor. İŞKUR’da pek çok şirket evlere iş veriyor ve ev hanımlarına destek oluyor.

Peki İŞKUR’da nasıl iş bulabilirim? Öncelikle İŞKUR’un resmi web sitesine girip üye olmanız gerekiyor ve daha sonra kişisel bilgilerinizi dolduracağınız bir başvuru formu doldurmanız gerekli. Bu işlemleri yaptıktan sonra iş ilanlarına bakmaya ve başvuru yapmaya hazırsınız demektir. Aşağıdaki görsel size Konya İŞKUR evde ek iş imkanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

İŞKUR evde iş ilanları

Konya’da evde iş ilanları bakıyorsanız sadece İŞKUR’la sınırlı kalmayın. Bunun dışında sahibinden.com üzerinden de ev ek iş bulabilirsiniz. Tabi ilk başta siteyi bilenler ‘sahibinden.com ne alaka’ diyecektir. Evet evet, yanlış okumadınız sahibinden’i kullanarak da ek iş imkanı bulma şansınız var. Bu siteye girdiğinizde biraz aşağı kısımlarda iş ilanları kategorisi var, buraya tıklayın daha sonra karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Burada ilgi alanınıza göre bir iş var mı ilk önce buna bakın, yoksa Part Time ve Ek İş Fırsatları seçeneğine tıklayın. Evet, bizi asıl ilgilendiren konu da buydu zaten. Bu aşamadan sonra karşınıza binlerce part time iş ve ek iş ilanları çıkacak. Size uygun ek iş fırsatlarını bulmak için sol tarafta yer alan filtreleme seçeneğine göz atmalısınız.

NOT: Size iş vereceğini söyleyen ama öncesinde kapora isteyen kişilere itibar etmeyiniz. 

Bu yazımızda da ‘Konya İŞKUR Evde İş İlanları’ konusunu ele aldık. Umarız verdiğimiz bilgiler işinize yarar. İstediğiniz işi bulmanız dileğiyle…

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 1 Comment

  • Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olsanız cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir