Konya’da Eve İş Veren Firmaların Numaraları

Ülkemizin güzel şehirlerinden olan Konya, gelişmiş sanayisiyle bölge halkına büyük bir istihdam sağlıyor. Coğrafi konumu nedeniyle bir çok iş alanına müsait olan Konya, tarım konusunda da oldukça başarılı. Genelde bu tarz sektörlerde erkekler çalıştığı için ev hanımları da kendilerine evde ek iş arıyorlar.

Evinizden çıkmadan yapacağınız bir çok iş bulunuyor. Sektörüne göre yaptığınız işin zorluğu da değişiyor tabi. Bazı işler yorucu oluyor ama kazandığınız ücret sizi tatmin ediyor. Bazı işler de oldukça kolay fakat diğer sektörlere göre daha az para kazandırıyor.

EL EMEĞİ ÜRÜNLERİNİZİ NASIL SATABİLİRSİNİZ (TIKLAYIN)

Dolandırıcılara Dikkat!

Konya’da ek iş arıyorsanız diğer şehirlere göre işiniz biraz daha kolay denilebilir. Ek iş bulma konusunda bir çok iş arama sitesini kullanabilirsiniz. Ama bu noktada çok dikkat etmeniz gereken bir konu bulunuyor. Dikkat etmemiz gereken konu nedir diye soracak olursanız, dolandırıcılar… Evet sonra zamanlarda dolandırıcılar evde ek iş arayan, paraya gerçekten ihtiyacı olan insanların peşine düştü. Özellikle “Konya evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları, Konya’da evde nikah şekeri yaptıran firmalar, Konya’da evde çorap işi gibi konu başlıklarıyla insanlara ulaşıyorlar. Genelde sosyal medya üzerinden dolandırıcılık yapıyorlar. Evde yapabileceğiniz işler veriyoruz gibi laflarla insanların umutlarıyla onuyorlar ve bu da yetmezmiş gibi paralarını alıyorlar. Önce iş ayarlayabilmeleri için sizden bir kapora ücreti yatırmanızı istiyorlar, siz ücreti yatırdıktan sonra da numaranızı engelliyorlar ve siz bu saatten sonra o kişilere bir daha ulaşamıyorsunuz.

Konya’da Eve İş Veren Firmalar

Peki piyasada bu kadar dolandırıcılar varken nasıl evde ek iş yapacağım dediğinizi duyar gibiyiz. Bu konu hakkında size en güvenilir yöntemi anlatacağız.

Örneğin yapmak istediğiniz iş evde mandal işi yapmak istiyorsunuz ve Konya evde mandal işi veren firmaların telefon numaralarını arıyorsunuz. İnternette mandal işi yapan firmaları araştırmalısınız. Daha sonra bu firmaların telefon numaralarını arayarak ‘evde mandal montaj işi veriyor musunuz’ diye sormanız gerekiyor. Tabi tek tek firmaları aramak canınızı sıkabilir fakat en güvenilir yol budur.

Ya da Konya evde boncuk işi, evde oyuncak montaj işi, evde örgü işi yapmak istiyorsunuz yine yukarıda bahsettiğimiz yöntemle istediğiniz işi bulabilirsiniz. Konya’nın en kalabalık ikinci ilçesi olan Meram’da da evde iş imkanı araştırabilirsiniz.

Konya’da iş verenseniz ve eleman arıyorsanız, Konya evde paketleme işi telefon numarasını bizimle paylaşabilirsiniz ve böylelikle hem iş arayanlar mutlu olur hem de siz.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Başvurular 5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir