Magnet ambalaj işi ile evde para kazan

Magnet ambalaj işi ile sizde evde çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işleri içerisinde pek çok şehirde tercih edilen magnet işi sezonun her döneminde yapılmaktadır.

Eğer sizde evde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız evde magnet işi size bir kazanç kapısı olabilir. Evde magnet işi ile gelirinize ek gelir ekleyerek aylık bütçenizi daha olumlu seviyelere taşıyabilirsiniz.

Evde magnet işi nasıl yapılır?

Evde magnet işi oldukça basit ve kolay bir iş stilidir. Bu yazı altından yapacağınız başvurular sayesinde evlere paketleme işi veren firmalar size ulaşım sağlayacaktır. Bu sayede anlaşacağınız bir firma size magnetleri koli halinde ulaştıracak ve ambalajlarınıda bunun yanında gönderecektir. Firmanın bu durumda sizden istediği ise bu magnetleri ambalajlarına koyup paketlemeniz olacaktır.

Magnet ambalaj işi göründüğü gibi kolay ve basit bir ek kazanç kapısıdır. Hemen bu işe başvurmak için aşağıda bulunan başvuru kısmını bulunduğunuz il ile birlikte göndermeniz yeterlidir. Bu sayede evlere paketleme işi veren firmalar başvurunuzu görerek size yazmış olduğunuz mail adresinizden ulaşım sağlayabilir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 52 Comments

  • İstanbul ek iş yapmak istiyorum annem felç hastası eve fizyoterapist geliyor annem in ihtiyaç karı için ve fizyoterapist ücreti için magnet yapmak istiyorum annem de benimle yapmak istiyor bu iş için rica ediyorum ek gelire ihtiyacı n var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir