Mobilya İş İlanları İstanbul

Mobilya sektörü oldukça geniş bir sektörüdür. Bundan dolayı mobilya ustası arayışı da sürekli olarak devam etmekte. Mobilya ustası, koltuk iskeleti, dolap iskeleti, masa, yatak odası takımı, yemek odası takımı ve kapı gibi eşyaların imalatını yapan kişidir. Bu eşyaların yapımındaki araçları kullanma yeteneğine sahiptirler, iskelet atölyesinde bu işler yapılır. Ve müşteriler tarafından verilen siparişleri talep doğrultusunda tasarlarlar.

Mobilya Ustasının Görevleri

Mobilya ustasının öncelikli görevi yukarıda da belirttiğimiz gibi istenilen ürün tasarımını yapmaktır. Tabii bu tasarımları yapmadan önce de ürünlerin ham maddelerini temin etmesi gerekir. Müşteri tarafından istenilen ürünün ölçülerini alması ve buna göre tasarıma başlaması lazım. Tabii bir mobilya ustasının en becerisinin çok iyi olması lazım tasarımı yaparken işleme, delme ve kesme süreçlerinde profesyonelce hareket etmelidir. Yaptığı çalışmalar bittiğinde kullandığı makinelerin araçların temizliğini daha sonra da bakımını yapmalıdır. Üründe bir hata olduğunda ya da müşteri memnun olmadığı zaman oluştan hataları düzeltmelidir. Marangozhane deneyimleri olması gerekir.

Mobilya Ustası Arayan Firmalar Daha Çok Nerelerde Bulunur?

MASKO

İstanbul’un en büyük mobilya merkezlerinden olan MASKO İkitelli’de yer alıyor. MASKO, 390.000 metrekare arazisiyle devasa bir mobilya mekanı. İçerisinde tam 778 mağaza bulunuyor.

Siz de İstanbul’da mobilya ustası iş ilanlarına bakıyorsanız ilk tercih etmeniz gereken yerlerden birisi MASKO. Çünkü içerisinde 778 mağaza var ve bu da iş bulma şansınızı daha da arttırıyor. Mobilya sektöründe imalatından satışına kadar birçok alanda kendinize iş bakabilirsiniz.

MODOKO

Bir diğer seçeneğiniz de MODOKO. Anadolu yakası Ümraniye’de yer alan MODOKO, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle kurulmuş ve bugünlere kadar gelmiştir. İçerisinde 350 mağaza barındıran MODOKO, yaklaşık olarak 35.000 kişiye istihdam sağlıyor. Mobilya ustası iş arayışında isteniz bu mobilyacılar sitesine uğramanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası mobilya ustası iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için yukarıda sıraladığımız mobilya sitelerini ziyaret edebilirsiniz

MODESA

Uzun yıllar boyunca birçok imalatçı firmanın hizmet verdiği mobilya sitesi Eyüp’te bulunuyor. E5 Karayolu’na yakın bir konumda olan site, Eyüp Sultan ilçesinin merkezine de oldukça yakındır.

GAMAS

Avrupa yakası mobilya iş ilanları bakanlar için takip edilmesi gereken sitelerden biridir. İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan sitede imalatçı mobilyacılar bulunuyor.

Çağlayan Kağıthane Caddesi

Daha çok ofis mobilyaları üreten firmaların bulunduğu caddedir. İstanbul Avrupa yakası Çağlayan mevkisindedir.

Mobilya Ustası İş İlanları

Mobilya ustası iş ilanları için birçok site mevcut. Bu siteler aracılığıyla mobilya ustası, mobilya kalfaları, cila ustası, dekorasyon ustası ve marangoz ustası gibi birçok alanda istediğiniz işi bulma şansınız var. Sitelerdeki filtreme yoluyla kendinize uygun alanda işleri, maaş aralığını, istediğiniz şehir ya da ilçeyi, tam zamanlı-yarı zamanlı iş tipini seçebilirsiniz.

1- Sahibinden.com

Genelde ev, araba, ikinci el eşya satma sitesi olarak ön plana çıksa da sahibinden.com’da ilanlar bölümü de yer alıyor. Bu bölümde işverenler ihtiyaç duyduğu elemanı bulmak için ilanlar veriyor. Siz de sahibinden.com’un ilanlar kısmına bakarak işinizi bulabilirsiniz.

2- İndeed.com

İndeed.com ülkemizde ve dünyada oldukça popüler bir iş arama sitesidir. Bu site aracığıyla bir çok insan kendisine iş buluyor. Yapmanız gereken siteye üye olmak ve kendinize güzel bir CV hazırladıktan sonra iş aramaya başlamak.

3- Kariyer.net

Kariyer.net ülkemizdeki en iyi iş arama sitelerinde biri. Genelde kurumsal firmalar buraya ilan verir. Bu da şartlarınızın daha iyi olacağı anlamına gelmektedir. Mobilya ustası iş ilanlarına baktığınızda, sektörün önde gelen firmalarını listede görebilirsiniz.

Mobilya Ustası Maaşları

Mobilya ustaları ülkemizde hak ettiği değeri görmüyor. Yurt dışında özellikle Avrupa ve ABD’de fazlasıyla değer gördüğü gibi maaşları da yüksek. Ülkemizdeki mobilya ustalarının maaşları ortalama 3 bin TL ila 5 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Bunun dışında günlük yevmiye usulü çalışan mobilya ustaları ise günlük olarak 100 TL ila 150 TL arası para kazanıyor.

Tabii bunlar ortalama fiyatlar, sizin çalışacağınız firmanın şartlarına göre ücretlerde değişiklikler olabilir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir