Motorlu kurye işi arıyorum, motor kurye işleri

Motorlu kurye iş ilanları son zamanlar popülaritesini oldukça korumaktadır. Kurye ve benzeri gibi hızlı kargolama seçeneği sunan yerler motorlu kuryeleri tercih edebilmektedirler. Bu sebeple bünyesine eleman alıp çalıştırmak yerine komisyon usulu motoru ve motor ehliyeti olan sürücüleri tercih ederek onlara kazanç kapısı olabilirler.

Bu yazımızda sizlere motorlu kurye işleri hakkında nasıl iş sahibi olabilir ve nasıl moto kurye ilanlarına başvurabilirsiniz onu bahsetmek istiyoruz. Her zaman güncel ve devamlı gündemde olan ek iş fikirlerini sizlere sunmaktayız. Motorlu kurye işi de oldukça iddialı ve kazancı da güzel olmakla birlikte tercih edilebilir bir alan diyebiliriz.

Motor kurye işleri hakkında bazı örnekler vermek gerekir ise şöyle diyebiliriz. Çiçek satıcıları, ev yemekleri satıcıları, kurye firmaları, kargo firmaları, v.b. gibi firmalar bünyelerinde çalıştırmak yerine dışarıdan ehliyetli motor sürücülerini tercih etmektedirler. Eğer sizde ehliyetli bir motor sürücüsü iseniz ve motorunuz da var ise işe alımınız çok daha kolay olabilir.

Kendi motoruyla kurye iş ilanları! Ne kadar gelir elde edilir?

Kendi motorunuz ile kuryecilik yapabilir ve geliriniz de oldukça iyi olabilir. Araştırmalarımız neticesinde kendi motoruyla kuryelik yapan kişiler haftalık en az 1000 TL kazanç elde edebiliyor. Tabi bu durum firmasına göre değişkenlikte gösterebiliyor. Sizde ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapıp kazanç elde etmek için yazının devamını okumanızı öneriyoruz.

Motorlu kurye işi arıyorum başvuru yapmak istiyorum

Aşağıda bulunan başvuru kısmını bulunduğunuz il ile birlikte yazıp göndermeniz önerilir. Bu sebeple motorlu kurye işi veren firmalar bu yazı altından yapacağınız başvuruları görüp değerlendirmesine alarak yazmış olduğunuz mail adresinize teklifler gönderebilirler. Motorlu kurye işi arıyorsanız aradığınız işi buradan bulma ihtimaliniz yüksek olabilir. Kendi motorunuz ile bulabileceğiniz en iyi iş olanaklarını kaçırmamak için önerilere dikkate almanız tavsiye edilmektedir.

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1 Comment

  • İş arıyorum bu işi yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir