Mum Kutulama İşi İle Evde Haftada 300 TL Kazanabilirsiniz

Mum kutulama işi ile evde haftada 300 TL kazanabileceğiniz iş imkanı: Evde sabun paketleme ek iş ilanları telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde evde paketleme işleri arasında adını sıkça duyduğumuz mum kutulama işinde az da olsa haftada güzel ek gelir elde edebiliyorsunuz. Mum kutulama işi ile sizde evde haftada 300 TL kazanabilirsiniz.

Evde mum kutulama işi

Mum kutulama işi evde paketleme işi veren firmalar tarafından sizlere ulaşmaktadır. Paketleme işi veren firmaların evlere ek iş olarak gönderdikleri mum kutulama işinde haftada az da olsa güzel kazanç vardır. Basit ve kolayca yapabileceğiniz bu ek iş ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde mum kutulama işi nasıl yapılmaktadır?

Değerli takipçilerim araştırmalarım neticesinde evde mum kutulama işi son derece basit ve herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Bu ilan başlığı altından anlaşacağınız firma ile anlaşma olduğunu varsayalım. Firma size kutular halinde mumları göndermektedir. Mumların 5erli şekilde kutulara dizilmesini istemektedirler. Beşerli kutularıda sizlere ulaştırmaktadırlar. Türkiye’nin her iline gönderilen ek işi kaçırmamanınızı öneririm. Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa hemen bu lana başvurunu bırakmanızı öneriyorum.

Mum kutulama işi başvuru hakkında ve evde sabun paketleme işi telefon numaralarını sahibinden gibi siteler üzerinden bularak arayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu sayede sesinizi mum kutulama işi veren firmalara duyurmuş olacaksınız.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1.195 Comments

 • Merhaba ben 20 yaşındayım bir çocuğum var bu işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız çok sevinirim TEKİRDAĞ Ergenede oturuyorum

 • İstanbul/Bağcılarda oturuyorum. Evde paketleme işi yaparak evime ek gelir sağlamak istiyorum. Dönüş yaparsanız mutlu olurum. Teşekkürler

 • Eskişehir merkezde oturuyorum evde mum kutulama işi yapmak istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

 • Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Çok ihtiyacım var

 • Sevda Lengerli

  (22 Şubat 2020 - 19:18)

  İstanbul Goztepe de yasıyorum.. Evde ek is yapmak istiyorum.. Finans sektoru de uzun yıllar calıstım fakat 1 yıldır calısmıyorum. 43 yasındayım. Evden ek is yaparak gelir elde etmek istiyorum. Bir donem bileklik yapıyordum ve cam eritme atolyem vardı. Elim ince islere yatkındır ve temiz calısırım. Donus yapmanızı rica ederim

 • Mersin’de yaşıyorum evde ek işine ihtıyacim var

 • Merhaba ben istanbul beykoz Cumhuriyette oturuyorum mum paketleme iş istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş bekliyorum 0534 584 36 64 rica ediyorum

 • Kocaeli gebzedeyim acil is istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 • Çocuklarımin eğitimi için katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 • Mersin de yaşıyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir