Mum Kutulama İşi İle Evde Haftada 300 TL Kazanabilirsiniz

Mum kutulama işi ile evde haftada 300 TL kazanabileceğiniz iş imkanı: Evde sabun paketleme ek iş ilanları telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde evde paketleme işleri arasında adını sıkça duyduğumuz mum kutulama işinde az da olsa haftada güzel ek gelir elde edebiliyorsunuz. Mum kutulama işi ile sizde evde haftada 300 TL kazanabilirsiniz.

Evde mum kutulama işi

Mum kutulama işi evde paketleme işi veren firmalar tarafından sizlere ulaşmaktadır. Paketleme işi veren firmaların evlere ek iş olarak gönderdikleri mum kutulama işinde haftada az da olsa güzel kazanç vardır. Basit ve kolayca yapabileceğiniz bu ek iş ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde mum kutulama işi nasıl yapılmaktadır?

Değerli takipçilerim araştırmalarım neticesinde evde mum kutulama işi son derece basit ve herkesin yapabileceği tarzda olan bir ek iştir. Bu ilan başlığı altından anlaşacağınız firma ile anlaşma olduğunu varsayalım. Firma size kutular halinde mumları göndermektedir. Mumların 5erli şekilde kutulara dizilmesini istemektedirler. Beşerli kutularıda sizlere ulaştırmaktadırlar. Türkiye’nin her iline gönderilen ek işi kaçırmamanınızı öneririm. Eğer ek gelire ihtiyacınız varsa hemen bu lana başvurunu bırakmanızı öneriyorum.

Mum kutulama işi başvuru hakkında ve evde sabun paketleme işi telefon numaralarını sahibinden gibi siteler üzerinden bularak arayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu sayede sesinizi mum kutulama işi veren firmalara duyurmuş olacaksınız.

EVDEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ! 

EK İŞ İLANLARI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Aleyna Bolatlı

Merhaba ben Aleyna, 1985 Ankara doğumluyum. ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu eğitmenliği yapıyorum. Tahmini olarak 5200 saatin üzerinde bireysel olarak koçluk görüşmeleri yaptım. Makalelerim ve sizlere tavsiyede bulunacağım yazılarım ile de ekisarama.com ziyaretçilerinin, hayallerine ulaşma yolculuğuna rehberlik etmek istiyor ve onlarında bir ek iş sahibi olmasını istiyorum. Bu sayede önerilerimi ve faydalı bulabileceğim içerikleri buradan sizler ile paylaşacağım. Takipte kalmanızı öneriyor ve yayımlanan güncel ek iş ilanlarına başvuru bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Başvurular 1.517 Comments

 • Antalya ek gelire çok ihtiyacımız var 3 kişiyiz akşama kadar musaitiz lütfen geri dönüş yapın

 • manisa salihlide yaşıyorum ev hanımıyım paraya ihtiyacım var elim yatkındır akşama kadar evde boşum

 • Istanbul sancaktepe 4 kisilik ekibimle calisma yapiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 • MUSTAFA KORKMAZ

  (29 Eylül 2020 - 01:10)

  Konya/Selçuklu

 • Merhaba ismim Semra Ankara keçiörende yaşıyorum evliyim mum paketleme işi istiyorum çok titizim ve elim hızlıdır bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim önceden maske paketleme işi yapmıştım paketleme işini biliyorum

 • Ankara Mamak paketleme isi arıyorum

 • Tekirdağ Çerkezköy acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 • Ayşe demiraslan

  (1 Ekim 2020 - 14:21)

  İstanbul Kağıthane Okmeydanında oturuyorum iki çocuk annesiyim kiracıyım evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim Allah rızası için çok ihtiyacım var 05369404908

 • İstanbul- Sultanbeyli
  evde paketleme işine çok ihtiyacım var
  Daha önce yapmıştım. Ulaşırsanız çok sevinirim teşekkürler

 • Sekine şasi

  (9 Ekim 2020 - 10:25)

  Bu işe cok ihtiyacim var allah rizasi icin geri donuş saglarsaniz allah sizden razi olsun simdiden Mersin toroslar tel no 05526191356

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir